Kas yra Čefyras?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Čefyras`?


Čefyras

Yra gaminamas iš juodos arbatos. Gaminimo būdas yra toks : 1 dėžutė nuo degtuku arbatos, įpilama pusėj litro vandens, ir verdama pora minučių ant ugnies, po to yra laukiama kol atauš arba galima vartoti karšta, jokių būdu negalima pilti cukraus nes galy būti komplikacijos.( pvz. širdies smūgis, galvos skausmas )

Čefyras

jie,stakininio konclagerio zmones , tokio gerimo arbatos pakelį, t.y. 50 g užplikydavo viena „kružka“ t.y. 250 g verdančiu vandeniu, pritraukdavo 10 minučių, paskui 10 žmonių sutūpdavo palei sieną, į ją atremdami pakaušius ir pro dantis siurbtelėdavo gurkšnį „čefyro“ - gėrimas it kūju trinktelėdavo galvon ir jei ne ši gėrėjų tupinti padėtis, žmogus krisdavo kaip pakirstas.

Čefyras

Tai stipriai... Per stripiai pritraukusi arbata. Čefyrą galima paragauti kalėjime ( iš ten jis ir kilęs ), arba pamiršus nupilti arbatą.

Čefyras

Tai tikrai stipri arbata, kurios gėrimas yra savotiška ceremonija. Ši arbata padeda išvengti problemų (susijusių su skrandžiu), valgant maistą, kuris gaminamas naudojant lajų (įkalinimo įstaigose visas maistas gaminamas su lajum).
Apie jokį apasvaigimą nuo arbatos neverta net ir kalbėti, nes tai visiška nesamonė.

Čefyras

Kalėjimo terminas. Reiškia svaigų, nealkoholinį gėrimą. Gaminamas taip:
1. Paimamas slojnikas arba uzbonas.
2. Pripilamas verdančio vandens.
3. Primetama kuo daugiau pampersų.
4. Laukiama, kol pritrauks
Gaunasi tokia stipri arbata, kad net veža.
Praktiškai nebandžiau.

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.