Kas yra Cinema Bizarre?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Cinema Bizarre`?


Cinema Bizarre

„Cinema Bizarre“ – tai vokiečių roko grupė, 2005-aisiais susikūrusi Berlyne. Jų muzikoje telpa glam ir gotiško roko, new wave bei Japonijos muzikantams būdingas visual kei stiliai.

Jų neįmanoma nepastebėti. Jie atsiliepia kviečiami pseudonimais, o atrodo taip, tarsi būtų nužengę iš manga animacinių filmų ar komiksų.

Puošni bei akį rėžianti vaikinų išvaizda, įspūdingi šou elementai įtraukiantys į fantazijų pasaulį ir dainos savyje talpinančios daugybę muzikos žanrų. Tai ne tik muzika – tai gyvybe pulsuojantys teatriniai pasirodymai.

Su griausmu atėję į muzikos pasaulį 2007 metais jaunuoliai padovanojo nuostabų albumą „Final Attraction“. Vaikinai žaibiškai išpopuliarėjo ne tik savo tėvynėje, bet atrado kelią į klausytojų širdis visoje Europoje. Vaikinų albumas „Final Attraction“ buvo aukščiausia naujiena Prancūzijos albumų tope. „Cinema Bizarre“ kompaktinė plokštelė iš 0 debiutavo 24 vietoje.

„Mūsų muzika – tarsi sprogimas, muzikine ir emocine prasme. Savo dainomis mes norime užkerėti žmones ir vesti juos į fantazijų pasaulį“ – teigia grupės lyderis Strify.

Grupės nariai:
Strify - vokalas
Kiro - bosinė gitara
Yu - elektrinė gitara
Luminor - klavišiniai, pritariamasis balsas
Shin - būgnai

Cinema Bizarre - nėra gėjai. Jie be galo mėgsta ir remiasi Manga ( japonų komiksais ), dėl to gali atrodyti keisti. Bet pasižiūrėkite į mangą!
Cinema - kinas, Bizarre - keistas. Cinema Bizarre - keistas kinas, manyčiau taip jie pasivadino, nes labai mėgsta manga ir anime. CB į pasaulį atnešė nestandartinę muziką - ji neturi stiliaus ribų, joje gali rasti visko. Taip pat sulaužė mados "rėmus". Jie įrodė, kad atrodyti gali kaip nori. Reikia tik nebijoti.

Cinema Bizarre nėra TH kopija, jie patys taip tvirtina. " Tokio Hotel - tai tik sceninis įvaizdis. Mes - taip vaikštome visur. Gatvėje, mieste ir namuose." - teigė vokalistas Strify. Be to grupė susikūrė daug anksčiau. Cinema Bizarre savo stilių sukūrė remdamiesi Manga, o Billas Kaulitzas - vampyrais. Vampyrai ir Manga du nesuderinami dalykai...

Cinema Bizarre sparčiai kopia į Lietuvos topus. Vis daugiau ir daugiau lietuvių tampa CB fanais. Tuo tarpu Vokietijoje visur, spaudoje ir internete rungiasi Tokio Hotel ir Cinema Bizarre.

Cinema Bizarre

Viskas prasidejo su Japonijos jaunimo kultūra Visual Kei, kuri prasidėjo 80-aisiais
Japonijoje, bet lėtai paplito ir po visą pasaulį. Daugiausiai internetu. Visa tai yra apie invidualybę, savęs demonstravimą bei kitokio mąstymo parodymą. Tai daugeliui jaunų žmonių Japonijoje kelias parodyti, kad jie neleis kitiems žmonėms jų sulaikyti ir užgnauzti. “Mes sukombinavome nemažai Visual Kei elementų į grupę ir pavertėme Cinema Bizarre dalimi” -
pasakoja vokalistas Strify, o bosistas Kiro įterpia "Kiekvienas iš mūsų yra susižavėjęs Visual Kei
apie kelerius metus ir tai mūsų dalis - kartu kaip grupės. Strify, Kiro, Shin, Yu ir Luminor -visi 17-22 metų amžiaus. Jie susipažino “Animagic”, kitaip žinomų kaip Manga/Anime, susirinkime 2005 m., kur Japoniškų komiksų ir muzikos fanai renkasis susitikti iš visų šalių.

Chemine reakcija tarp 5 vaikinu, kurie dalyvavo skirtinguose projektuose prieš grupės susikurimą, buvo neįtikėtina ir idėjos kurti muziką gimė kartu.
“Mes tiesiog pradėjome. Kaip grupė, turėjome savos energijos” - sako gitaristas Yu.
Grupės pavadinimą “Cinema Bizarre” reikia suprasti pagal mūsų invidualią išvaizdą. Mūsų
sprogstantys šou taip pat yra užuomina į filmo žanrą (moksliniai, trileriai, siaubo filmai - visi žanrai yra parodomi) kuris turėjo savo fanus ir kultūrą, savo statusą už didelių teatrų 70-aisiais ir 80-aisiais . "Filmai kaip “Psycho” visi turi bendro, tai yra kažkas kitokio, kas seniau nebūdavo rodoma kine. Keistas (bizarre), orginalus ir laisvas standartas” - paaiškina vokalitas ir klavišininkas Luminor. Strify įterpia: “Mes visi įkvėpti filmų ir tai girdisi mūsų muzikoje. Norime pasiūlyti žmonėms tai, ko jie dar nėra matę prieš tai”.

Neužtruko ilgai, kol Cinema Bizarre pagaliau gavo albumo įrasymo sutartį.
“Tai buvo tarsi startinis zenklas mums. Mes pagaliau galėjome įrašineti albumą, kuris apvers
pasaulį aukštyn kojomis. Kitoks, didelis, kievieną gyslelę pavergiantis - tiesiog Cinema
Bizarre” - taip paaiškina Strify pirmojo jų albumo įrašinėjimo procesą. Malcolm Mclaren, “Founder of Punk” ir “Sex Pistols” vadybininkas, taip pat dizaino karalienė Vivienne Westwood, susisieke su mumis iš Anglijos ir pasiūlė parašyti grupei dainas. Jie išgirdo apie Cinema Bizarre internetu ir buvo stipriai suinteresuoti. 2007 metų pavasarį Cinema Bizarre pradėjo debiutinį albumą ir išvažiavo i Berlyna, Londona, Kopenkahą, Stokholma jo įrašinėti.
“Mums buvo labia svarbu artimai dirbti su prodiuseriais ir tobulinti dainas komandoje.
Viskas buvo apie tai, kad dirbi su žmonėmis, kurie nenori pakeisti nieko be žinojimo apie mūsų vizijas, ir kokia svarbi mums ši grupė” - paaiškina Kiro ir Yu įterpia “Kiekvienas iš mūsų turi skirtingus muzikos skonius. Ar tai Rock, Pop ar New Wave, J-Rock ir Glam rock - mes naudojame šitus elementus savo muzikoje. Kiekvienas į ją galime įdėti dalelę savęs”.
Jų garsas yra kažkas unikalaus, tu gali juos skirstyti į stilius, bet tuo metu internete, forumuose turi varda jiems tai ‘I-Pop!’ “Tai visai naujas žodis, muzikinis stilius, suskurtas apibudinti tik mus - ir tai apibūdina mus ideliai, padaro mus labai lamingus. Bet pats svarbiausias dalykas yra, kad žmonės myli mūsų muziką kaip ir mes!”

Su savo paprasta isvaizda ir laikysena, bet neapsakomu garsu, kurio negali išmesti is savo galvos, Glam žavi pasaulį su savo didžiuliais teatriniais pasirodymais, Cinema Bizarre pristato savo naują albumą, kuris iškart yra laikomas kaip ryškiausias šiu metų muzikinis projektas.
Plačių interesų, įvariapusiu, emocinaliu ir žavingu, tarsi įkyrus ir užkreciantis – tiesiog, kai pagalvoji, tu žinai juos, Cinema Bizarre nustebins tave vėl. Ir kodėl? Strify atsako paslaptingai: “Šitas žaidimas su fantazija, mūsų išvaizda išlaiko mus matomus. Galbūt mes norime provokuoti... Bet galbūt mes norime tik pažaisti...”


Cinema Bizarre yra labai populiari vaikinu grupė bet ka kuriems jie priemena merginas...

Cinema Bizarre

Bisexualiu vaikinu grupe kuri ispopuliarejo tik del savo klouniskos isvaizdos ir visas paaugles myza i kelnes kai tik pamato juos... Vokalistas Strify neturintis balso (pavizdys - vokietijos eurovizijos atranka...), visi bernai dazos ne siaip kaip rokeriai juodais seseliais, o violetiniais, sidabriniais, zydrais, zodziu grupe kuri susirinko visus apdovanojimus apsurdo grupes apdovanojimuose...

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.