Kas yra Emo?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Emo`?


Emo

Individas. Jo požymiai:
1. Juoda, balta ir rožinė spalvgos vyraujančios aprangoje. Baltą retkarčiais galima išmesti, o rožinę pakeisti kokia nors kita, bet jei EMO aprangoje nėra juodos, tai jį galima laikyti EMO lygiai tiek kiek eilinę fyfą.
2. Dryželiai, langučiai, taškučiai, širdelės, kaukolytės, kaspinėliai ir kitos, EMO nuomone, supermegahyperextragigaultrasentimentalios detalės, įkurias panašių galima rasti ant šešiamečių darželinukių dradužių.
3. Siaurėjančios kelnės pabrėžiančios degtukų formos kojas ir taip sukuriančios trapumo ir lūžtumo įspūdį.
4. Vensai arba converse. Nežinantiems: vensai tai apavas primenantis tapkes skirtas naudoti lauke, o converse — medžiaginiai sportbačiai su guminėmis nosimis.
5. Storai juodai nuteplioti matymo aparatai. Kiekvienas EMO per dieną jas dažo po 2 val ir išnaudoja po 300g kosmetikos, tuo grėsmingai artėdamas prie fyfų išnaudojamo špakliaus kiekio. Kyla klausimas, ar akių vokai atlaiko tokį svorį ir ar akys išlaiko savo tiesioginę paskirtį — matyti.
6. Kruvinoji grifka. Tai specifinė EMO šukuosena. Shoulder lenght ilgio plaukai, drakoniško dydžio grifka dengianti pusę veido ir bent vieną akį. Pakaušyje plaukai styro į visas puses, lyg dygliakiaulės spygliai. Dažno EMO plaukuosena nudažyta juodai, bet yra ir tokių EMO kurie, norėdami atrodyti panašesni į žmones, pasilieka natūralią plaukų spalvą.
7. Auskarai ne tik ausyse, bet ir kitose kūno vietose: lūpose, antakiuose, nosyje. Mokslininkai apskaičiavo, kad kiekvienam EMo vidutininškai tenka po 9,3 auskaro o juos įsiverti vienas EMO sugaišta po 30min kasdien.
8. Raumeningas kaip savaitės amžiaus kūdikio kūnas ir balta, lyg su Domestos išplautas unitazas, oda. Manoma, kad taip yra dėl nuolatinio sėdėjimo tamsiuose kampuose.
9. Ir EMO panoms, ir EMO bernams būdinga absoliučiai fantastiška išvaizda. Tai verčia manyti, kad EMO yra arba hermafroditai, arba dauginasi pumpuravimosi būdu.
10. vadovavimasis emocijomis. Neturiu nieko prieš emocijas. kartais jos yra visai ne pro šalį, bet matant EMO peršasi mintis, kad dievas jiems nedavė proto ir (ar) nuojautos arba nepridėjo instrukcijos, kaip tais daiktais naudotis.
11. Perdėtas emocionalumas, ašarojimas dėl menkiausių niekų ir egocentriškumas. EMO tiesiog tobulai moka susirasti esamų ir prisigalvoti nesamų problemų. Tada dėl jų ašaroja ir nuolat skundžiasi, kaip jiems sunku, koks žiaurus pasaulis ir, kaip jų niekas nesupranta. Taip elgdamiesi visiškai nepagalvoja apie kitus: meistriškai varo į neviltį savo tėvus, meistriškai siutina forsus or treninguotuosius bei meistriškai sugadina nuotaiką optimistams ir altruistams. Bet jei manote, kad tai yra žiauru, pažvelkite į punktą nr.12.
12. Mintys apie mirtį, noras visur ir visada būti auka, nuolatinis sėdėjimas ypač tamsiuose kampuose ir riešų anatomijos tyrinėjimas skutimosi peiliukais. Čia jau be komentarų.
Sudėjus šiuos bruožus gaunama liga, nauja žmonių rasė, dievo rykštė ir anomalija tuo pačiu metu, vadinama EMO. Mano nuomone, EMO tampama dėl dėmesio stokos arba dėl mados sekimo ("gera" mada)

Emo

1. žmonės kišasi į EMO gyvenimą, net nesuprasdami jo.
2. Pjaustosi. Bet dėl jums nesuprantamų priežasčių.
3. EMO - gal tiesiog serga depresija?
4. Stilius. Kam rūpi tas stilius, svarbiausia žmogaus vidus.

Emo

tai nepaprastai mieli žmones, kurie supranta daugėlį aplinkinių ir žiuri į pasauli realistiškai. Kai kurie sako, kad emo-verksniai, trokstantys gailescio. Bet tie, kas taip sako net nepamasto, kad taip nutinka del to, kad emo tam isprovokuojami. Net eiline fyfa ir ta pjautusi venas, jei ja keiktu pusė aplinkinių. Gal užuot pavydėję nuoširdumo ir kitų gerų savybių ir iš to pavydo morališkai "ėdę" emo, geriau juos suprast pabandykit? Visi iš mūsų yra skirtingi ir nieko čia nepakeisi. Ar jums dirdetas žodis TOLERANCIJA?

Emo

Realaus gyvenimo sunkumų nepatyrę paaugliukai, juodai-rausvai kerši, atsargiai rakaliojantys rankutes skutimosi peiliuku dėl "meilės, nesupratingumo ir dėmesio trūkumo" sukeltų "kančių", bet niekaip nebaigiantys pradeto darbo (apsireiškia proto užuomazgos).
Tegu gyvena, tegu daro ka nori. Jau geriau nei nūdienos forsuojantis ir fyfuojantis ištižęs jaunimėlis.

Emo

Emo - tai ne stilius. Emo - gyvenimo budas. Tiesiogiai isvertus reikstu emotional hardcore ( ypatingai emocionalus ). Zmogus, kuris reiskia savo emocijas atvirai ir ju nevarzo. Emo labai vertina draugyste. Ju gyvenimo tikslas - surasti tikraja gyvenimo meile. Emo klausosi The Used, BFMV (bullet for my valentine ), Panic!At the disco ir panasaus muzikinio stiliaus atlikeju ir grupiu. Patys emo daznai savo jausmus isreiskia kuriama muzika, eilemis, piesiniais. Emo klasikineje aprangoje vyrauja juoda ir rozine spalvos, taciau kitos irgi neretai naudojamos tiek aprangoje, tiek aksesuaruose. Dazniausiai emo devi tiesius siaurus tamsius dzinsus, marskinelius su idomiu uzrasu, animaciniu herojumu ar pan., vienspalvius arba kvadrateliais, kaukolemis, taskukais ar pan. dekoruotus inkariukus. Emo daznai nesioja juodu plauku sukuosenas su raudonos/baltos/rozines/violetines spalvu sruogelemis ( bet ir naturali plauku spalva nelaikoma trukumu ) , kuriu kirpciuku dalis uzkritusi ant vienos veido puses, neretai dengia aki(s). Merginos labai daznai puosiasi kaspineliais, pukeliais, kaukolytemis, zaisliniais meskiukais, katineliais ir kitokiais mielais dalykeliais. Ir merginu ir vaikinu makiazas paryskina akis ( dazniausiai jos ryskiai ir gausiai apvestos juodu piestuku, vokai padazyti juodu ar tamsiu akiu seseliu ). Daznai emo merginos ir vaikinai lakuosi nagus ( dazniausiai juodai ). Dauguma emo labai jautrus, draugiski ir mieli zmones. Gaila, kad tiek daug zmoniu ju netoleruoja...

Emo

Kažkas panašaus i Bratz lėles. Šukuosenos išdidina galvą, o siauri džinsai siaurina kojas. Plaukai yvairių spalvų, šukuosenos dažniausiai dengia kurią nors akį. Neišvengiami yra juodi akių šešėliai ir juodu pieštuku apvestos akys. Daugiau emiškumo prideda auskarai lūpose ar liežuvyje. Dauguma TIKRŲ EMO (Lietuvoj tokių nėra) yra bisexualai arba gėjai. Emo- tai emocionalus, laisvai reiškiantis savo emocijas žmogus, o kadangi paaugliai šiais laikais labai nervingi, emo emocionalumas pasireiškia ašarose ir isterijose. Merginų apranga žavi, yvairios orginalios detalės nuo kaukolyčių iki rožinių kačiukų ir kaspinėlių. Viskas be galo suderinta. Ir vaikinų ir merginų emo stiliuje dominuoja rožinė ir juoda spalvos (dažniausiai), daug langelių, taškelių, dryžuotų detalių. Klausomiausi muzikos stiliai : emocore, hardcore, screamo, ska ir t.t. Emo is the best style in the world. Emo is love <3

Emo

grazios aprangos,sukuosenos,stiliaus turintis zmogus.
megstantis juoda spalva mylintis draugus.
suprantantis aplinkinius ne kaip kiti...
realistas

Emo

Kaip gotas, tik mažau tamsumo ir labiau neša į Harį Poterį.

Emo

Oi, kiek čia priblevyzgota, gero ir blogo, teisingo ir nusišnekėjimų apie emo. Atėjo tiesos metas.
Visų pirma - emo ne stilius. Emo žmogus gali būti neapsirengęs juodai, nepasidaręs grifkos ir neužpaišęs savo akių juodai, ar netgi nežinodama, kad yra emo.
Emo yra žmonės susiję su emo muzika. Nesvarbu, klausantys, muzikuojantys ar šiaip prijaučiantys. Dažniausiai emo būna jautrūs, jausmingi. Tai nereiškia, kad jie būtinai turi verkšlenti. Juk emocijos būna ir geros. Emo gali būti ir laimingi.
O tie vaikučiai, pasirašantys "[EMO] mylz tokjo hotjel" tikrai nėra emo, kaip ir kiti vaikučiai, beieškantys "shejmu".
Tai tiek šiandieninių pamokslų.

Emo

Turiu pasakyti kad Panic at the disco,fall out boy,mylimieji tokio hotel,afi tikrai nera emo grupes.nu ce jau isitychiojimas is emo.beto emo nera apie pjaustymasi ar pan.tai yra apie realistiskuma,matyma gyvenimka be rozyniu akiniu.db emo daugiau yra ispopulerejes zodis kaip apibudinti tamsios sielos,besipjaustancius,amzinai verkencius zmones.nu sory bet prie to patys ir privedete.kaip jie turi jaustis kai bijo is namu iseiti vieni,o jei iseina tj jau sveiki namo negrysta(tikrai jau ne karta ta patyreu),pjaustymasi ce kiekvienam savaip,ne visi emo pjaustosi,ir ce ne koks iprotis.pazystu ne viena zmogu kuris nebiski nera emo ir pjaustosi.tai priklauso ne nuos stiliaus,o emo tj buvo priskirta tik del to kadangi jie yra jausmingi,silpni,ir dauguma mano kad kitaip nemoka spresti problemu.jie visada liudni nes jie tiesiog viska mato kitaip.kiti sako emo yra tik gimstama.nu sory vel,bet tai nesamone.ar matet bent viena TIKRA emo jaunesni negu 13?aisku yra daug tokiu zmoniu kurie tiesiog nuo vaikystes yra vienisi,kad ir stengtusi bendrauti yra nemegemi,liudni,atsiskyre ir t.t. emo reikia suprasti.istikruju juo dazneusei tampama po kokios nors gyvenimo traumos.sakykime artimo mirties,rimtu santykiu nutrukymo(nors ce nera rimtas pagrindas tapti emo,taceu...) ir pan.emo apranga yra labai ivairi.dauguma isivaizduoja taip:
1.Juodos aptemptos kelnes
2.Juodi "sonico" plaukai
3.Hello kity aksesuarai
4.daug apyrankiu
5.inkariukai,konversiukai,batukai su guminejs priekeis
6.languoti dirzai
7.maikes su liudnais uzrasais,suskilusiomis sirdelemis,arba vel hello kity
8.lankelis
nu jei ant rimo tj ce biski nesamone.tiesiog i lietuva nz kodel atejo tokia mada.nu juodos aptemptos kelnes-taip istikruju emo aprangos dalis.nu taip biski negrazei sakant soniko plaukai-nebutinai,uzsienyje pamatysi simtus emo visai be tokios sukuosenos,taceu bent maza grifkute dazneusei buna.hello kity aksesuarai-ne,nu man jie patinka bet cia jau skonio reikalas.hello kity tikrai nera emo zenklas.firma tiesiog matydama kad emo gauseja,o sis stilius dar nera iki galo susiformaves prikiso siam stiliui savo aksesuarus,bet tai nera butina emukui.apyrankes-bent kelias taip.tai yra kaip ir emo aksesuaru dalis,taceu neuzsidejes niekur neprapulsi.batukai-inkariukai-nu nlb,conversiukai-TAIP,batukai su gumineis priekeis-nlb.is tikruju emo batai kaip ir raso virsuje yra vensai ir conversiukai(turbut jau girdejote reklama "conversuokimes kartu";DDDDDDDDDDDDDD nesamone kazkoke) bet emo batams dar priklauso skateshoesai,dazhneusei nutrinti,medziaginei.languoti dirzai-nu taip.is tikruju tai yra emo aksesuaras.bet nebutinai languotas.yra ir daugeu emo dirzu bet px,bent viena zinot ;DDDDDD.maikes-tj ishtikruju buna su grupiu pavadinimais arba kokias zodzeis,tiesiog nemoku pasakyti,ne tai kad liudnais,bet tiesiog net nz kaip pasakyti.as kai pati emo tiesiog pamatau bliuskute ir zn kad tokia man patink.tiesiog nemoku paaiskinti.lankelis-nu ce vel durna emo mada.is tikruju platus lankelis yra daugeu scene aksesuaras.aisku emo jis nera uzdraustas,taceu nera butinybe.
del makiazo.nu tikrai irgi nera butinybe.as pati dazausi bet jei emukas nesidazo tj nereiskia kad jis yra fake.uzsienyje beveik visi emo nesidazo(isskyrus amerikoje,nes ten jau turbut beveik niekas nebezino kas yra emo,ten emo beliko tik apranga,nu kaip scene galima sakyti).as pati kai bunu uzisienyje atkreipiu demesi,nu rimtai,emukai dazosi tik retkarceis.sakykim pora kartu per savaite,kai eina i koncerta,susitikti su draugais jau kokiam rimtesniam susitikimui.nu pz ce lietuvoj tj durnynas kazhkoks.
beto kai sako kad lietuvoje nera tikru emo.tikra emo labai lengva atskirti nuo fake.lengeveusia pagal jo supratima kas yra emo.pabendrauk su fake ir su tikru,pamatysi dideli skirtuma.skirsis muzika,apranga,mastymas.ir labai.fake visada stengsis atrodyti falulous emo.jis taip sakant seks visas "emo madas",pjaustysis,be hello kity ce jau neapseisim,platus lenkelei.nu viskas kas priklauso emo.tikras nemasto apie tai kad itikti kieitems,jis nori jiema patikti toks koks yra.aisq as ce paraseu labai trumpai kaip atskirti,taceu bendraujant su zmogumi visada pamatysio kuris tikras kuris ne.ne ce jau jums spresti.

Emo

emo dazniausia tampa kitokie zmones negu musu forsiukai fyfutes ir pan...tai zmones neziurintys i pasauli pro rozinius akinius...TIKRI EMO NESIKLAUSO TOKIO HOTEL POPSO!! tai ir su..ta tokio hotel suuuda!emo nera verksniai ... tiesiog tai zmones kuriem nenusiseke gyvenimas taip kaip jums..Lietuvoj tikru emo nera...one visi fake...angliskus zodzius vartoja nes taip lengviau isireikst...emo angliskai forsai rusiskai..nu ir kas ce tokio...

Emo

Lietuvoj gyvenantys žmonės tikriausiai niekada nesupras šio stiliaus... žinoma pasitaiko ir tokiose forsų šalyse inelektuolių žmonių (o kad tik tokių būtų daugiau)...bet manau, kad Lietuvoje tikrų emo nėra, nes emo tai yra toks žmogus su kuriuo malonu bendrauti (tokių aš nepažįstu), kuris supranta kitus ir pats nori būti suprastas, emo- emocianalūs žmonės, jie seksualūs ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl to, kad žino, kaip reikia elgtis su žmonėmis. Aš stengiuosi elgtis kaip emo ir man gyvenimas dėl to tik gražesnis (venų aš tikrai nesipjaustau, o tokio hotel tai tikras šūŪ*as)

Emo

Keiksmažodis ypač paplitęs tarp mažamečių.

Emo

Emo tai jautrus, mielas ir draugškas žmogus, turintis gražų stilių, šukuoseną ir klausantis gražios muzikos. Emo žmonės labai myli ir brangina savo draugus ir moka reikšti emocijas.
Dažnai būna bisexual arba gay,,

Emo

Emo deje nedievina tokio hotel...ju mÄ—gstamieusios grupÄ—s yra: Dag Nasty, Moss Icon, Mohinder, Promise Ring, Mineral, Get Up Kids, My Chemical Romance, The Used, Taking Back Sunday.... beto emo nevien rengiasi juodai...jie gali rengtis belenkaj pagal ju emocijas. ;D

Emo

Kodėl Jūs visi manote, kad EMO (english tarimas ymou) tai verksniai, kurie tik pjaustosi venas ir viskas? Juk taip tikrai nėra! Mes paprasčiausiai esame jautresni už kitus! Ir tai tikrai nėra blogai! Mes taip pat nebijome rodyti kitiems savo emocijų.
Tikriausiai reiketų pašnekėti apie stilių, ar ne? Taigi... "Mūsų spalvos"- rožinė, juoda, balta (kartais rožinę galime pakeisti kokia nors kita, taip pat ryškia colour, pvz. raudona, geltona, melsva). Mėgstame kaspinėlius, kaukolytes, taškelius. Avalyne- "Converse" arba "Vans".
Na, dabar šukuosenos. Kaip yra sakoma sulaižyta "gryfka" ir pasiaustas pakaušis. Bet ne visada! Kartais (pvz. man ;D) yra iškarpyti pašiaušti plaukai ir taip pat "gryfka". Būna įvairiu šukuosenų, tad visų tikrai neaptarinėsime.
Tiesą sakant kaikurie (dažniau užsienio EMO) patys nusikerpa gryfka, o rūbus nešioja tokius, kokius turi. T.y. Jie supranta, kad EMO jau tapo mada...
Kadangi mums sunku susirasti draugų, dažnai "gyvename virtualų gyvenimą"-"sėdime" internete.....
Muzika:
KodÄ—l JÅ«s manote, kad mes klausome "Tokio Hotel"?! Juk taip tikrai nÄ—ra!
Mums patinka "My Cremical Romance", "Dag Nasty", "Moss Icon", "Taking Back Sunday", "The Used", "Get Up Kids", "Mineral","Promise Ring", "Mohinder".
Tai yra dainos prasmingais tekstais, dažnai su gitaros pritarimu.
Dažniausiai esame apsivedę akis juodu pieštuku. Megtame netiketuose vietose segtis ženkliukus.
EMO beveik visų stilių atstovai tiesiog nekencia. Mus muša, pravardžiuoja, "varo" ant mūsų... Todel jei ir pjaustomes venas tai ne šiaip. Dažniausiai dėl nelaimingos meiles. Jau geriau kęsti fizinį nei dvasinį skausmą.
Iš tiesų man šiek tiek juokingai skamba "Tikras EMO" arba "Netikras EMO". Yra tik EMO arba EMO apsimetėlis. Apsimetėlis- tai www.one.lt "fakas", arba 9-mečiai vaikai sakantys "Aš esu EMO. Man labai liūdna. Dievinu "Tokio Hotel". Jie net nežino, kad EMO tai gyvenimo būdas (EMO turėtų būti vegetarai, negerti, nerūkyti), o ne "Tokio Hotel"grupes dievinimas... Dar juokingai skamba kaip išgirstu:
-Labas. ka Å¡iandien veiki?
-Labas, nieko, o kas?
Ir man atsako:
-Ai... Žinai, norejau paprašyti, kad man papasakotum apie EMO, nes noriu juo tapti...
Šiap tiesą sakant... Mes ir juokiames, liūdime, mokame paguosti darančius. Tikrai nedepresuojame visą laiką.
Dėkui kad išklausėte!

Emo

EmO tai net ik stilius (tiksliau isvis ne stilius) o gyvenimo budas.jie rengias juodai bei raudonai su ruzavom detalemis(gali pasitaikyt ir kitokiu) bet nereikia ju smerkti del ju isvaizdos.nemegstu zmoniu kurie taip sako.o jus kada bendravot su emo?ne?tai ne jums sakyti apie juos.jus sakot kad jie verkia pjaustos venas ir yra visiskai beviltiski.o is kur jus tai zinot?skaitet?pirmiausia pabendraukit su tokiais zmonemis ir tik tada snekekit.nieko nereiskia kad kiti jums taip sake!as ir daug ka galiu pasakyt!kad Hitleris buvo kosmonautas!ir jus jau patikesit?arba kad fyfos tai gotai.juk tai gryna nesamone.ir beto as zmoniu neskirstau pagal stiliu!juk tai slykstu.toki jus ir zmones!pamate jau zmogu jodai apsirengusy ir pasidaziusy akis ir jau bega spardyt!kas jus per vieni???visi turi lygias teises ir jus neturit teises bet ko spardyt vien tik del jo isvaizdos.TOKIUS ZMONES AS VADINU ISSIGIMELIAIS.aciu uz demesy.

Emo

Emo-EMOcionalūs žmonės.Jie nebūtinai turi dėvėti susiaurintas kelnes ar pjaustytis venas.Yra daug EMO žmonių,bet jie nė patys to nežino.O vieni labiau reiškia geras,kiti blogas emocijas,taigi ir rengiasi pagal nuotaiką.Galiu pasakyti,kad viskas prasideda nuo Emo muzikos.Dar prieš pusmetį visokiais žodžiais apdėjau visus tuos emo.Ir ką?Pradėjau klausytis emo muzikos,kol vieną kart netapsiverkiau,ir tik dėl to,kad ilgai jos klausantis ją tiesiog pamilau.Bet ne todėl kad ji ,,emo",o todėl,kad jiman labai graži.Kada bandėt klausytis jos melodijos,girdėdami stereo?Tai va,po truputėlį ėmiau ,,ymėti".Tikrai nesipjaustau venų ir neverkšlenu dėl kiekvieno ,,š",kaip ir nedaro dauguma emo.Tiesiog žmonės perdėtai į juos žiūri.Kuris matė,kad jie pastoviai verktų ir pjaustytųsi venas?Žinoma,tų,kurie taip daro,aš neginu-galbūt jiems tikrai ne viskas gerai.Bet,manau,nereikia ant jų visų vienodai krauti visą mėšlą,nes viso labo jie tik emocionalesni žmonės,turintys savitą aprangos stilių.

Emo

emo-tai grazus stilius. ir merginos ir vaikinai atrodo graziai. zinoma vaikinai daznai primena merginas kartais galima ir supainioti. lietuvoje tikru emo nerasta... zinoma yra mananciu kad jie emo. ir tirai is isvaizdos esanciu labai pan.,bet tie zmones nemasto kaip tikri emo. nu aisku labiau noretusi kad lietuvoje butu daugiau tokiu zmoniu,nes dabar lietuva forsu ir fyfu krastas. vat tie zmones yra slykstesni uz emo.

Emo

Emm.. kodel visi isitikine, kad jei emo tai jau privalo megt TH? Ishtikruju Th megsta tik mazhesnes mergaites, net fyfos, o tikrieji emo retai juos megsta... Ishtikruju emo propoguoja sveika gyvenimo buda, kaikurie ju net vegetarai,.. nors zhinoma Lietuvoj tai negalioja.. na aisku besipjaustanchiu yra ir uzhsienyje, bet ne taip kaip LT, yra mergaichiu kurios pjaustosi tik tam kad mazhdaug poto pasakytu "O zhek ash susipjauschiau , ash emo" ir ishtikruju yra labai daug kurie elgiasi apgailetinai, tipo kaip priimtina EMO, tik tam kad pavaidintu, nors abejoju ,kad tikrieji taip elgias.. Shiaip nemanau ishvis kad galima keikti EMO, nes Lietuviai ju gerai nepazhysta..nors esu benravus su EMukais ish Vokietijos ir Anglijos (NeFAke bendravau realiai) tai patikekit tikrai fainuchiai.. taigi manau chia tik ishankstinis nusistatymas...

Emo

Tai labai nuoširdūs ir patikimi žmonės. Moka paguosti ir gera su jais pašnekėti. Kartais atrodo kad jie tik verkia bet tai ne tiesa - jie dažnai labai linksmi ir juokiasi. Žinoma, verkia, nes yra jautrūs ir jausmingi (emo-emotional).

Dėl venų pjaustymosi... kadangi yra jautrūs jiems sunku išlaikyti vidinį skausma, todel geriau kenčia fizišką ir atitraukia mintis nuo psichologinio skausmo.

Turi nuostabų stilių ir labai seksualūs, gaila, dauguma vaikinų gėjai. Kadangi jie patinka merginoms tai nepatinka Lietuvos forsiukams, kurie juos muša. Lietuvos kultūros nuosmukio įrodymas.

Emo dažniausiai tampama po skaudžios netekties arba kitos panašios emocinės nelaimės.

Emo

Emo tai stilius, bei gyvenimo būdas.... šie žmonės - labai jausmingi bei jautrus... dauguma mano kad jei esi emo privalai pjaustytis bet taip nėra... emo nešioja aptemtus džinsus, suplyšusius sportbačius, džinsus su metaliniais spygliais.... šukuosena: dažnai visiškai aba dalinai uždengia viena akį... emo yra nuostabūs žmonės ir yra žema juos smerkti ...

Emo

PATAISYMAS :

PankÄ— + gotÄ— + verksnÄ— = emo pana
Pankas + gotas + verksnys + gÄ—jus = emo pana

Emo

Kaip uzkniso,kad visi stumia ant emo net nezinodami kad tai yra! tikri emo yra emo gotai.jie nesiklauso jokiu TH.
ir butent is ju ir atsirado tokie issipisinejimai,kaip dabar lietuvoj!
paziurekit,pvz akropoly! apgailetina,kokie ten emo,ten tiesiog mados aukos,trokstantys demesio...ir apskritai nemanau,kad Lietuvoj yra tikru emo.
gali but,nesakau nieko,bet tada tikrai ne trecdalis lietuvos paaugliu! gal keletas ir yra,bet nemanau,kad gatveje juos pamatysime.
be to emo buna bisexualus,gejai ir lezbietes.mazai buna norm pakraipos.
tai tiek.

Emo

Užšifruota:

Emocionali
Mados
Ouka.

Tai genetiškai modifikuoti žmonės. Ypač modifikuotos ašarų liaukos ir smegenys.

Emo

Na perskaicius viska kas cia parasyta galima daryti isvada kad emo tai paaugliai isreiskiantys savo nuotaikas ar emocijas, nukreipia jas y savita stiliu ir turintys savo gyvenimo buda. Juoda, rozine, balta spalwa, meskiukai keliu spalvu, pusti sijonai, kaukoles savita muzika ir daug kitu dalyku, kuriuos zino tikri sio stiliaus kultyvuotojai, o ne tie vadinami Fake'ai.
Juoda spalwa isreiskia tamsiaja nuotaikos puse, rozine ir balta simbolizuoja meile, gera nuotaika siltus jausmus, ir dar daug kitu dalyku kuriuos zino tie tikrieji EMO.
Sviesioji EMO puse yra draugiski, netgi toleruoja sveika gyvenimo buda, turi savo draugu rata, jiems linksma buti su draugais. Zmones galintys isklausyti, suprasti, nereikia del nuoskaudu ar kitu nesupratimo pjaustytis venu , verkti tamsiuose kampuose savo. Stiliuje imaiso ir juodos spalvos kiek supranti tai neturi itakos tam kad turi buti niurus ir nori zudytis, tiesiog tai paivairina stiliu, tik va kitokios orientacijos arba bsx.
Tamsiosios puses nariai, nesioja tik tamsia spalva, kaukoles, ajsku tas stilius gali buti koks tik nori. Tamsieji Ymou sedi kampe verkia, pjaustosi venas, nes "atseit" niekas ju nesupranta, patys pasirinko toki likima, niekas ju neverte buti EMO ar tuo labiau negime juo
Tokie jaunuoliai prisiziuri tikruju ymou ir uzsimano buti tokiais kaip jie, nes tai is tikruju grazu. Apsirengia kazkaip panasei ir man jau uztenka ir as jau toks. Ir dabar einu pasizmonet, pasieskot tokiu kaip as, kai supranti kad tu fake'as ir tikru nebusi, lieki vienas, tada visi pradeda spjaudyt ant galvos, pagalvoji kaip man blogai einu pasipjaustyt venas i kampa ir paverk, nes as toks vienas. isvada kokia - demesio stoka, norejimas atkreipt i save demesi mazdaug "va as dabar EMO nes susipjausciau venas, ziurek ir sukuose mano kaip ju, bet man taip blogai".
Nezinau man EMO tikrai netrugdo gyvent, kaip tik man jie idomus zmones, ju savita uzdara kultura (tu tikruju EMO) kurios niekad nesuprasi jeigu juo nebusi.
Tai isvada butu tokia gal tie berniukai ir mergaites taip norintys atrodyti kaip EMO, biski pristabdykit ir pagalvokit y ateiti ar verta ?.

Emo

Emo renkasi tie žmones dažniausiai paauglai ,nes jie nori išsiskirti is minios .Savo stiliumi bei tais pjaustymais njori sulaukti dėmesio.As manau kad žmonės kurie renkasi emo stilių ir gyvenimo būdą turi tiesiog dėmesio trukumą.Bet nemanau kad žmonės pasirinkęs šį stiliu yra kažkuo prastesni už kitus.Dar manau kad emo stilius yra gražus, madingas.

Emo

Emo nera kaip jus sakot visiski issigimeliai, tai jautrus zmones, ramus, tylus. Lietuvoje nera tikru emo, nes jie tik reikalaudami demesio issikelia tas sukuosenas ir t.t (Lietuviai).

Emo

Vaikai. Maždaug iš vidutinės klasės. Rengiasi (absurdiškai) juodai. Turi (absurdiškas) šukuosenas. Skundžiasi, kad jų niekas nesupranta. Galima teigti, kad jie skundžiasi pelnytai, nes tik kitas emo gali suprast visas tas nesąmones, dėl kurių verkiama. Naudoja skambias angliškas frazes. Turi absurdišką anglišką slapyvardį (Deathnessness, SunkenInBlood, NotLoved ir panašiai). Klausosi bjaurios muzikos. Pjaustosi venas (patarimas skaitančiam emo: pjaukis ne skersai riešą, bet išilgai, iki alkūnės. kitą dieną tu nieko nesiskūsi), bet nusižudyt bijo, nes kaip tada kam nors skūsis?
Nepagrįsta informacija: Žemės Imperijos mokslinikai mano, kad emo vienu metu išsivystys į kitą žmonijos atšaką. Del nuolatinio vienos akies dengimo pranyks vienas regos organas, arba pasislinks. Plaukų ragas ilgainiui taps kietas (kaip pas raganosį). Turės storą riešų odą. Veidas bus atomatiškai perkreiptas.

Emo

manau yra EMO kurie tiesiog rengesi taip nes jiems grazus tas stilius pvz as:rengiuosi gana spalvotai draugai sako kad esu crazy ir labai juokinu kitus bei pati juokiuosi.Priestarauju kad ymo yra tokie slikstus kaip jus paraset.yra emo kaip sakiau kurie nesipjausto venu ir neverkia kampuose.As esu EMO bet as nesielgiu taip kaip tikra emo!!!!

Emo

įvestis dėl tarimo:
Tariasi "YMAU". Nuo angl. "IMAUÅ IONAL".
ne "emo", ne "emO" ir ne kitaip.

Emo

Kreipinys y zmogu vardu Mo....

Emo

Emo visai nera visas tas shudas kuris chia yra malamas...tai yra emocional hardcore zhmones...jie neturi buti nei liundi nei ka...emocija-tai ne liudesys, tai reiskia kad zhmogus reishkia savo jausmus.tikra emo pradziugins pati maziausia smulkmena, kita vertus, menka nesekme gali paversti visa diena nelaiminga...
emo yra menishki zhmones.jie rasho,kuria,pieshia...klausosi hardcore, emotional hardcore,emo,acoustic,emo violence, post-hardcore ir pan...grupes tai tikrai ne th ar mcr(nebent senoji kuryba), ne panic at the disco ar fall out boy...tai papraschewsias punk-rock, kurio klausosi darzhelinukai.dauguma apsigauna su AFI(a fire inside), kadangi pag.daininkas atrodo kaip emo, nors is tikruju, tai tik pati paprashcheusia roko grupe...emo grupes yra norma jeans,greeley estates,senses fail,eyes set to kill, escapoe the fate, november blessing, funeral for a friend, alesana, from first to last, story of the year, hawthorne heights ir t.t.
beto emo nesipjausto ir nesizhudo...tai tik muzika.o jeigu pjaustosi,tai chia nereishkia kad viskas,visa tai priklauso nuo zhmogaus psichikos...
pag.instrumentai gitara(elektrine ir akustine), bugnai, bos.gitara.
apranga tai visai ne kaukolytes...tai yra issigimusio emo aprangos detale...emo tai vos ne issishokantis moksiukas.akiniai dideliais remais, maikutes su megstamu grupiu,zaidimu ar filmuku personazhais, grifka kirpta shonu(nebutinai turi dengti 1 ar abi akis),aksesuarai-apyrankes(tikri emo dazhniausiai patys pinasi apyrankes),pajabukai-apvalys karoliukai, dirzhai(tik nesisukite dirzhu sagties y kita gala kaip daro kiti emo, tai jau scene elementas),batai inakriukai arba vensai,kelnes-ant rimto tai neturi jos buti siauros,jos gali buti bet kokios,tiesiog iki keliu patartina aptemptas, o nuo keliu kokio tik nori laisvumo, nagai-lakuoti juodai, radonai,ruzhavai,dazhnai nupuosti visokiomis shirdelemis ar raidelemis...
beto depresija tai nera emo, tai yra tiesiog iprastas daugumos paugliu psichikos sutrikimas...tiesiog zhmones paranojishkai nekenchiantys emo depresijos niekur kitur nepastebi,tik emukuose...
emo yra keliu rushju:
a)tai retro emo,lietuvoje beveik nepaplike nes dazhnewsiai buna nuo 20metu,tachew buna ir jaunesniu.jie rengiasi tikraja emo apranga-tai seni ish mados isheje rubai,tashkeliai(neseniai vel sugryzhe y mada), linijuoti(vel sugr=ryzho y musu mada), geles(praejus vasarai ishejo ish mados).spalwos dazhniausiai buna pastelines,tacheu kuprines ir plauku-juoda...
b)modernieji emo, tai dabartiniai, visame paaulyje zhinomi teisiog kaip paprasti emo.maishyta modernioji gotika su punk stiliumu...

Emo

xe... oi prisiskaičiau aš... emo - man ne priešai, bet taipogi ir nedraugai. ;) merginų šukuosenos man patinka, bet kai jų per daug - tai negražu. Būdamas emo nebūtinai turi žliumbti. Yra du posakiai: Gyventi emo gyvenima, turėti emo stilių. Pirmo varianto žmonėms patarčiau tiesiog nueiti pas psichologą, o antraisiais galiu tik pasidžiaugti. :) emo merginos yra tikrai seksualios, manau tai pripažintų daug vaikinų :), tik kartais jos persistengia su dažų kiekiu ant veido ir plaukais :). Na, o vaikinai emo... aš kalbėsiu apie jų stilių taip pat. Man asmeniškai jie nepatinka... tiesiog netraukia tokie. Mano maymu dažai skirti tik moteriškajai lyčiai... Tikrų emo lietuvoj gal ir nėra, o gal ir yra. Tiesiog nesidomiu... Bet viena yra stilius, o kita gyvenimo būdas :)

Emo

aptemtos juodos kelnes ilgi ant akiu uskrite plaukai juodai dazytos akys juodas bliuzonas ar pns

Emo

Pikta darosi skaityti visų nemokšų aprašus. Suprantama, Lietuvoj vyrauja netolerancija. Mane emo žavi ir domina. Didžiausia netiesa yra ta, kad emo pjaustosi venas ir save žaloja. Anaiptol. Tikri emo toleruoja sveiką gyvenseną. Nerūko, negeria. Toleruoja vegetarizmą. Ir tas pjaustymasis yra papraščiausias išsigalvojimas, kuriuo nežinantieji tiki. emo galima pasitikėti. kabinėjasi prie aprangos... Tai tada vaikščiokim visi vienodi ir niekam neužklius. Juk egzistuoja toks dalykas kaip pasirinkimo laisvė. negi tai tik teorija? Ar baimė? Tada nustokit bijot kitokių negu patys esat. Viskas primena viduramžius, kai medžiodavo raganas. O ką medžiosit paskui? Ačiū, kurie dar turi tolerancijos ir pasidomi kitu pasauliu, o ne blevyzgoja bet ką.

Emo

čia labai daug rašoma apie emo.
tai čia ko gero tokia rūšis žmonių, apie kuriuos daug rašoma, bet kurių aš niekur nematau ir nesutinku. tai štai kokie emo slapukai

Emo

Emo atsirado 1980 metais, Amerikoje.
Emo nėra tokios išvaizdos kaip męs,ir dėl menkiausios priežasties jie kaltina gyvenima-koks jis žiaurus.
Tikri emo :
Emo niekada neis į saloną vertis auskaro,geriau jie patys paims nešvarią vinį ir prasidurs.O vėliau dėl kraujo užkrėtimo bus kaltas gyvenimas.Jie verkia dėl to kad Hesburgeri pridėta mažiau ' mėsytės'. Jie verkia dėl užsidariusios jų mėgstamos parduotuvės,jie verkia ir dėl to kad nerado tinkamo drabužio dydžio ar pan.Emo visada būna paniurę,neturi daug draugų- o mokykloi sėdi kampuose.Jie bus atšiaurūs ne taip kaip Scene.Emo posakis- Dėl visko kaltas tas bjaurus mano gyvenimas.Emo nelaiko savęs skystablaudžiais,kaip tik ' Kietais '.
Emo priešai :
Emo didžiausi priešai yra Skinai.Taip jie draugiški,bet nekenčia Emo, Forsų o dar kažkiek Pankų.Jie gali iškrėsti betką pvz. nuskusti plikai arba duoti su ' kerzais ' per galvą.Jų įrankis kartais būna net kastetas.

Emo

E - - - Everyday
M - - - More
O - - - Orgasm

Emo

Individas. Jo požymiai:
1. Juoda, balta ir rožinė spalvgos vyraujančios aprangoje. Baltą retkarčiais galima išmesti, o rožinę pakeisti kokia nors kita, bet jei EMO aprangoje nėra juodos, tai jį galima laikyti EMO lygiai tiek kiek eilinę fyfą.
2. Dryželiai, langučiai, taškučiai, širdelės, kaukolytės, kaspinėliai ir kitos, EMO nuomone, supermegahyperextragigaultrasentimentalios detalės, įkurias panašių galima rasti ant šešiamečių darželinukių dradužių.
3. Siaurėjančios kelnės pabrėžiančios degtukų formos kojas ir taip sukuriančios trapumo ir lūžtumo įspūdį.
4. Vensai arba converse. Nežinantiems: vensai tai apavas primenantis tapkes skirtas naudoti lauke, o converse — medžiaginiai sportbačiai su guminėmis nosimis.
5. Storai juodai nuteplioti matymo aparatai. Kiekvienas EMO per dieną jas dažo po 2 val ir išnaudoja po 300g kosmetikos, tuo grėsmingai artėdamas prie fyfų išnaudojamo špakliaus kiekio. Kyla klausimas, ar akių vokai atlaiko tokį svorį ir ar akys išlaiko savo tiesioginę paskirtį — matyti.
6. Kruvinoji grifka. Tai specifinė EMO šukuosena. Shoulder lenght ilgio plaukai, drakoniško dydžio grifka dengianti pusę veido ir bent vieną akį. Pakaušyje plaukai styro į visas puses, lyg dygliakiaulės spygliai. Dažno EMO plaukuosena nudažyta juodai, bet yra ir tokių EMO kurie, norėdami atrodyti panašesni į žmones, pasilieka natūralią plaukų spalvą.
7. Auskarai ne tik ausyse, bet ir kitose kūno vietose: lūpose, antakiuose, nosyje. Mokslininkai apskaičiavo, kad kiekvienam EMo vidutininškai tenka po 9,3 auskaro o juos įsiverti vienas EMO sugaišta po 30min kasdien.
8. Raumeningas kaip savaitės amžiaus kūdikio kūnas ir balta, lyg su Domestos išplautas unitazas, oda. Manoma, kad taip yra dėl nuolatinio sėdėjimo tamsiuose kampuose.
9. Ir EMO panoms, ir EMO bernams būdinga absoliučiai fantastiška išvaizda. Tai verčia manyti, kad EMO yra arba hermafroditai, arba dauginasi pumpuravimosi būdu.
10. vadovavimasis emocijomis. Neturiu nieko prieš emocijas. kartais jos yra visai ne pro šalį, bet matant EMO peršasi mintis, kad dievas jiems nedavė proto ir (ar) nuojautos arba nepridėjo instrukcijos, kaip tais daiktais naudotis.
11. Perdėtas emocionalumas, ašarojimas dėl menkiausių niekų ir egocentriškumas. EMO tiesiog tobulai moka susirasti esamų ir prisigalvoti nesamų problemų. Tada dėl jų ašaroja ir nuolat skundžiasi, kaip jiems sunku, koks žiaurus pasaulis ir, kaip jų niekas nesupranta. Taip elgdamiesi visiškai nepagalvoja apie kitus: meistriškai varo į neviltį savo tėvus, meistriškai siutina forsus or treninguotuosius bei meistriškai sugadina nuotaiką optimistams ir altruistams. Bet jei manote, kad tai yra žiauru, pažvelkite į punktą nr.12.
12. Mintys apie mirtį, noras visur ir visada būti auka, nuolatinis sėdėjimas ypač tamsiuose kampuose ir riešų anatomijos tyrinėjimas skutimosi peiliukais. Čia jau be komentarų.
Sudėjus šiuos bruožus gaunama liga, nauja žmonių rasė, dievo rykštė ir anomalija tuo pačiu metu, vadinama EMO. Mano nuomone, EMO tampama dėl dėmesio stokos arba dėl mados sekimo ("gera" mada)

Emo

Jus nieko nesuprantat apie emo stiliu. Snekat nesamones! Jus nezinot kaip jaustis emo kai skaito jusu nuomones? Isvaizda visai netokia kokia paraset. Zinot as geriau zinau uz jus nes as esu emo... Ir mes nesipjaustom venu kaip pakvase...

Emo

EMO zmones rengiasi juodai, dryzuotai, langeliuotai ir pan. ju kelnes-aptemtos, juodos. plaukai-juodai dazyti, grifka dengia viena aki, oda-balta, kunas-anoreksiko, pakausyje taip suvelta, kad net atrodo, kad ten pats eziukas..EMO- tai ciornaja magija:D gerbiu juos..(visai cia ne i tema, gryztam prie temos) akys juodai uzspakliuotos, naguciai- juodi, aksesurai nesamoningi- nu tipo hello kitty. maikutes su fantastiskai liudnais uzrasais..EMO nebutinai verkia visa diena kaip kibiras, jie nera dramu karaliai, jie dziaugiasi gyvenimu! jie yra komunikabilus-bendraujantys. Zodziu, †EMO† faini sutverimai! Apie EMO turiu ka kalbet, nes jie faini, o fyfackos ir forsiukai- ner ka kalbet apie juos...Nes jie nedadaryti... Tai tiek...

Emo

Žmogus, be visų kitų nuodėmių, ginantis emo judėjimą. Dažnai beraštis.

Tarp kitko, tarp emo dažnas mėgsta kitus emo pavadint apsimetėliais ir negražius žodžius vartoja.

Emo

Gyvenimo traumas patyrusiu zmoniu stilius, puostas kaukolemis ir roziniais kaspineliais plaukuose.

Emo

Emo tai žmogus praradęs gyvenimo prasmę ir jaučiantis malonumą save žalodami. Kai jiems linksma, jie verkia. Jie pervertina viską. Laisvalaikiu mėgsta verkti, save žaloti ir, kad juos žalotų kiti.

Emo

durnei emo tai mes visi.bl...kaip uzknisot...
emo tai emocianalus zmogus....
ir norit pasakyt ,kad nevienas is cia esanciu neturi emociju ????
pzd logikos nera!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emo zmones kurios slegia emocijos ir jie nzn kur detjas !!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEVARYKIT ANT EMo JAI NZN KAS YRA EMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emo

tai labai geras stilius, kuriuo zmones rengiasi pagal tam tikrus standartus ir esa labai jautrios ir siltos sielos..as emo bet visai neklausau TOKIO HOTEL nes tai nera tikra emo muzika

Emo

as manau kad emo tikraij nera werksniai kaijp jus sakot...tiesiog jie yra labai supratingi ir shilti zmones...nors rengiuosi kaip emo ir bandau buti emo...taceu tikra emo tikraaj nebusiu...ir tikraij neklausau ash tokio hotel...nepykit ju gerbejaij bet th tikras shudas.....tas bilas mane wemti wercia

Emo

emo, tai nususę, susitraukę, išbalę, gyvenimu nepatenkinti vaikėzai, kuriems pasireiškė dėmesio trukumas.

Emo

emo-gyvenimo stilius

Emo

tai nuolat verkianti butybe,kurios snukis perbales ir seip kazkokia meno iskamsa :D

Emo

Emo- tai genetiškai atsilikusių žmonių rasė.Emo IQ mažesnis už jūrų kiaulytės, todėl jie supranta tik du dalykus kaspinėlius ir kaukolytes. Taip pat www.one.lt esančių Emo apsimetėlių (Fake) yra skaičius didesnis negu badaujančių Afrikoje.

Emo

Tai nerealiai fajnas stilius.,., zmones megsta dryziukus, taskiukus ir inkariukus ir dar wisokio s,., bet taj yra lb grazu! juoda, pilka ir apskritai derina wisokias spalwas su juoda. Kaukolytes, juodos sirdeles i t.t.,., Tai tikrai grazu ;] Ce apie rubus buwo, o seip jie emocingi, ir tokie zmones tikrai EMO. Nebutina pjaustitis wenu ir kazka waidinti.,., tiesiog buk sawimi, nustates sawo nuotaika zmogus,.

Emo

emo dazniausiai tampa kompleksuoti, silpni, savimi nepasitikintys vaikai, kurie troksta demesio ir galvoja, jog yra svarbesni uz viska. O savo silpnuma jie kompensuoja issaukiancia juoda isvaizda, su visokiais roziniais kaspineliais, kad tik sulauktu didelio demesio is aplinkiniu. Manau tai absurdiska.

Emo

EMO yra tragiskiausi žmonės. Stilius siaip grazus, man patinka. Taciau charateris.. tikra trauma. Visi tik ir sako žudysiuos, žudysiuos...TAI KODEL NESIZUDOT?
Žaidžia jie su tais peiliukais. Nu ir kam? Peiliukai ar keli mazi randeliai ant ranku pades? Tai paimk, nusizudyk ir buk tada laimingas. Iseisi is "blogojo" gyvenimo ir busi laimingas.
Jei norit kankint save tai kankinkit, nekankinkit kitu. Turbut niekada nepagalvojot kaip sunku jusu tevams? Jei jau tokie kieti ir savarankiski tai ko tada jus dar teveliai islaiko? NEVYKELIAI TIE EMO...

Emo

Emo. šio stiliaus atstovo vidus taip pat turi būti niūrus, pasaulėžiūra negatyvi. Krizės akimirkomis emo elementariausiai nori mirti. „Taip, emo iš tiesų pjaustosi venas, kai susipyksta su kuo nors ar prisimena ką slogaus ir liūdno. Na, aš nemanau, kad reikia pjaustytis iki mirties, bet kai kada juk būna iš tiesų sunku". primenu, jog emo depresuodami negeria alkoholio, tik nori mirties.

Emo

Dabartiniu metu gana paplites Lifestyle. Zmones isreiskaintys savo emocijas, dazniausiai- nelaimingi.

pastaruoju metu atsirado 2 tipai EMO. Juoda splava besirengiantys, bei rozine spalva savo aprangoje naudojantys.
Galima sakyti kad roziniai emo- laimingi. o juodi- nlb.

pats issireiskimas EMO atsirado is zodzio emocional, t.y. zmogus kuris demonstruoja savo emocijas kad ir kokios jos butu.

Man juoka kele komentarai apie- "tikrus" ir "netikrus" EMO. Standartu nera, visi negali atrodyti kaip pats pirmasis zmogus sugalvojes taip gyventi.Ir dar plius nieks nezino kas tai ismaste.

Nors isties dbartiniu metu lietuvoje atsirado daug zmoniu (dazniausiai jaunuoliu) siekanciu demesio ar draugu, kurie pjaustosi rankas ir demonstruoja tai visai "netycia".

Emo

EmO (toliau vadinsime invalidais. Ups nors ne neizeidinekim invalidu). Tai popkulturos aukos kurios visada yra kazkuo nepatenkintos ir randa del ko paverkti.
P.S Paskutuniu metu geresni taikiniai Forsmas Negu banglai ar net pankai. O tai jau kazka sako ;D

Emo

emo yra zmones kurie pjaustosi venas . kaikurie emo nesipjausto tju gali atrodyti kaip emo bet nebutinai turi elgtis kaip jie

Emo

emo taij zmones kurie ne seipsau pjaustosi venas , o del to kad zmones nesupranta ju poziūrio i gyvenimą taip pt ju stiliaus...
emo negali gyventi be draugu...jaij ji palieka draugas jis pjaustosi...
emo laikomi vieni is supratingiausių ir saziningiausiu zmoniu...

Emo

EMOcionalus, nesiojantis dazniausiai i tapkes panasu apava su SKA kvadrateliais, aptemptus dzinsiukus, maikute su graudziu uzrasu, is juodai nudazytu plauku suformuota raga uzsimetes ant akies, isbales, anoreksiskos povyzos, maziausiai centimetro storiu apsivedes akis verksmingas ir gyvenimo prasmes nematantis vaikas, megstantis laisvu laiku pasipjaustyt ir randus kisti visiems tarsi netycia i akis, kad jo butu gailimasi... bet nusizudyt nedristantis

Emo

Šviesiau juodas ir labiau apsiverkęs gotas

Emo

Forsu trankymo objektas.

Emo

PankÄ— + gotÄ— + verksnÄ— = emo pana
Pankas + gotas + verksnys + gÄ—jus = emo bernas

Emo

emociskai nestabilus

Emo

Itin i save susitelke zmones, nesuvokiantys arba tiesiog nenorintys suvokti, kad ne vieninteliai pasaulyje turi problemu del visuomenes nesupratimo ir siauraprotiskumo. Per daug nesubrende, protiskai ir amociskai. Idomiai bando issiskirti is kitu, rengdamiesi kaip ir visi kiti sio idejinio judejimo nariai (jei galima emo fenomena taip apibudinti). Jokio originalumo. Greitai gales sakyti, kad yra "pilkos" emo mases dalis. Gal ir gerai, negales verkti, jog yra vienisi (^_^).
Trumpai apibudinus, nesusitupeje ir "uzsidepresave" paaugliai, nesugebantys susitvarkyti su elementariomis problemomis, kuriems reiketu pagaliau suaugti ir paziureti i gyvenima be akiniu nuo saules ir patraukus sruoga nuo akies.

Emo

Tai zmones kas sekunde jauciantys stresa ir manantys jog plaukai dengentys puse veido ju neapzlibins. [emo zudai, kvartala valai]

Emo

EvoliucionavÄ™ gotai

Emo

emocijos pagal ymou. venų pjaustymąsis, žliumbimas ir "viskas užkniso", "einu pjautis venų".

Emo

keistos gėjiškos šukuosenos atstovai, mėgstantis gėjiškus dalykus t.y: depiliuotis kojas , pukštis plaukus laku....

Emo

vidutinio amziaus stilius. o tiklsiau bilo is tokio hotel dievinimas. juodi seselei, akiu piestukas. juodi nagai. auskariukas lupoi arba liezuwy. pastowus zirzimas kad juos wiskas galutinai uzkniso. nju krc nebrendylos ;/

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.