Kas yra Fyfa?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Fyfa`?


Fyfa

Antra pasaulinio mąsto anomalija po EMO. Požymiai:
1. Čiut ne po papais pasibaigiančios pūkuotos striukės ir palaidinės, aptempti džinsai ypač pažemintu liemeniu, stringai, kablai bet kuriuo metų laiku, firminiai Gucci, Prada, D&G ir kt. firmų drabužiai iš Gariūnų, kablai bet kuriuo metų laiku ir oru ir net jei fyfos ūgis 1,9m, miniakai ir pažastyje įstrigęs rankinukas. Fyfų manymu tai turi pabrėžti jų tariamą seksualumą.
2. Aprangoje dominuoja rausva spalva.
3. Peroksido iškankinti plaukai.
4. Anoreksiška figūra.
5. Soliariumuose deginta oda.
6. Pigūs blizgučiai.
7. 3val kadien praleidžiamos dažantis ir 500g špakliaus kasdien suvartojama veido tinkavimui. Dėl to fyfų veidas yra absoliučiai nejudrus.
8. Sveiko proto stygius. Vadovaujasi logika, kuri nesuprantama net A. čekuoliui.
9. Draugystė su forsais ir treninginiais.
10. Duoda viskam kas tik paprašo. Suprantat apie ką aš.

Fyfa

Plaukai - tik juodi arba balti, kitų variantų būti nelabai gali, nes atrodysi ne kaip visos. Plaukų ilgis sąlyginai kintantis dalykas, viskas priklauso ar gali sau leisti prisiauginti keletą ilgų sruogų (dažniausiai reikalingų garbanojimui). Jei gali, fyfos praba yra geresnė.

Nagai - be jokių kalbų tik priauginti. Diskusijoms čia ne vieta.

Odos spalva - čia pasitelkiamos visos odos rudinimo priemonės. Būtinas pagrindas yra soliariumas (vasarą tinka ir saulės vonios), kad pasiekti aukštesnį odos rudumo tobulumą, pasitelkiami savaiminio įdegio kremai. Ir pačiai pabaigai, naudojamos pudros - kad užmaskuot plėmus ir neatrodyt kaip žemėlapis. Kuo rudesnė oda, tuo fyfa geresnės kokybės.

Apranga - kiekviena save gerbianti fyfa turi turėti rožinių, baltų ir tigrinių drabužių, kablų kolekciją. Sijonai kurie kažką dengia laikomi nepadoriais, marškinėliai be iškirptės- fyfos garbės ir orumo ižeidimu, batai be minimum 8cm pakulnės tinkami tik begioti krosus. Liemenėlė ir stringai yra ne apatinis trikotažas, o oficialiai patvirtinta dalykinė apranga.

Makiažas - bižgučiai privalomas atributas, o viso kito turi būti daug ir ryškiai. Ypatingas dėmesys blakstienos - kuo daugiau tušo, tuo skambesnis „klink klink“.

Dietos - visas fyfos gyvenimas yra viena didelė dieta. Fyfa nesilaikanti dietos, tolygu kūlverstukui be ausų.

Intelektiniai gebėjimai – kas taip?!!!

Kiti išskirtiniai bruožai - būtina registracija one.lt, po visomis nuotraukomis turi būti panaudomas užrašas „niu, neblokuokit blemba, nu jokia aš įžymybė“, „nu jokia čia pornografija“.

Fyfa

tai tokia pana kurios kasdienybė yra:
1) aukštakulniai
2) mini sijonas
3) dažniausiai peroksidinė
4) mėgstamiausia spalva ružava
5) draugauja su forsais

Fyfa

Nemalonus ir neįpatingai vaiskaus proto padarėlis. Moteriškos lyties. Atributai:
stringai, ryškios spalvos, miniakai, bliuskutė iki bambos, bamboj auskaras, aukšti batai, špaklius (pas normalius žmones makiažas, bet fyfos nei normalios, nei juo labiau žmonės), pūstos striukės, džinsiukai, peroksidinis plaukas tiesus, ilgas plaukas. Nesupranta žodžių "spalvų suderinamumas", "sveikas protas", "tave išpis ir numes", "trinitrotoluolas" (šiaip nedaugėlis jį supranta, bet fyfo užtikrintai ne). Giliai įsitikinę, kad mobilaus vieta - dešinys delnas, 20cm nuo kūno. Burnoj - kramtoškė. Rankinukai apsurdiškai maži, karatis taip giliai pažastyje, kad keistas, kaip nesutrinka kraujotaka. Stringai dažniausiai kyšo. Mėgsta kailines striukių apykaklas. Moto - "išvaizda - viskas". jei neigia - meluoja. O šiaip moto būtų "ishwajzdjae - wiskaz", nes fyfa ir rašyba yra du nesuderinami dalykai. Taipogi, fyfos yra vienintelė priežastis, kodėl dar gyvuoja soliarumai. Amžius nenusakomas (14-30 metų).

Šiaip durna moterėlė

Fyfa

Moteriškos lyties individė, kuri būtinai privalo:
1. Viešai kalbėti apie savo meilę (waw zujkuciau, kaip myliooo ash tavi... tu niuostaboos);
2. Nešioti aptemtus drabužius, kurie dažniausiai netinka esamai vietai ir laikui (mokykloje vaikšto su demonstruodamos apatinio trikotažo nėrinius ir sijonas privalo nesimatyti iš po diržo. Neatsižvelgiant i temperatūrą, privaloma vaikščioti pliku pilvu);
3. Jų vaikinai dažniausiai forsai, kurie dalijasi jomis tarpusavyje;
4. Svarbiausias atributas - aukštakulniai (ir nesvarbu, kad su jais nepaeina..)
5. Menkas protas. Dažniausiai žino tik apie buvusius, esamus ir busimus 'tooosus ir plotus'.
6. Makiažas net sportuojant. Neretai neskoningas...
7. Gali atsiduoti už tai, kad pavežiosi automobiliu, nupirksi cigarečių pakelį, SIDRO ir tik SIDRO. Nėra jokio vyru amžiaus cenzo.

Fyfa neprivalo būti blondine, dažyta ar dar kokia. Kartais sugeba subtiliai pasidažyti, bet tik k a r t a i s. Tačiau dažniausiai joms nesuprantama, kuo skiriasi dieninis, ir vakarinis makiažas. Krempudra - dievas!

SVARBU! Ne visos merginos, kurios nešioja aukštakulnius yra fyfos! Jų tarpe atsiranda inteligentiškų, suprantančių kur yra ir t.t. Šios merginos tiesiog pasitempusios ir neturi jokio sąryšio su menko proto fyfa.

Fyfa

1-as variantas. mergina, besirengianti ypatingo trumpumo rūbeliais, nevengianti blizgačiū detalių, aukštakulnių batelių ir šiaip visokių panašių turgaus atributų. beje, gali būti apsirengusi ir drabužiais iš parduotuvių, na bet išvaizda iš esmes ta pati. dar tokia mergaitė negali pamiršti kilogramo špakliaus ant veidelio. dalies pavadinimas: išvaizda.
2-as varianras. mergina, teigianti kad nekenčia fyfu ir apsireggusi labai nefyfiškai. pvz emo, bangliškai arba žmogeliukiškai[ skeičiūzai, siaurėjančios kelnės nu ir iš esmės atrodytų lyg ir normali.]. bet viską išduoda charakterio ypatybės ;] "njum kaa zuykely... num atejk,, ash gy tavią labay mylių. nū ir siayp berniųkus vysus mylių...". dažnai fyfoms apsireiškia kekšiškumo liga. taigi šią dalį pavadinsiu kalba, elgesys ir proto lygis ;D
3-as variantas. tiesiog sujunkite pirmąjį ir antrąjį;]

Fyfa

IŠ KARTO DĖKOJU UŽ DĖMESĮ.
Fyfa-tai "stilius",na ne...tai verčiau merginų apsirengimo ir elgesio apibūdinimas.
Visi mano,kad fyfa tai - peroksidine,kūda,ilgais nagais,kvaila.
Bet fyfa yra mergina,kuri į pasaulį žiūri labai egoistiškai,išaukština save,mano esanti tobula ir ,kad grožis svarbiausia.
žinoma sutinku su tuo,kad fyfa kvaila,ilgais priklijuotais ar priaugintais nagais,bet fyfos nebūtinai yra kūdos.Juk tiek daug lieknų merginų,kurios neatitinka visų "fyfų"reikalavimų ir net nesiruošia jomis būti.. Tiesiog pagal "fyfų"mąstymą,kuo ilgesni nagai,tuo gražiau.Plaukai turi būti ilgi.Spalva nera svarbi,svarbus lako kiekis ant tų plaukų,makiažas-špaklius ir beabejo prie nieko nederantys akių šešėliai.Blizgučiai,pakabučiai,kioskiniai žiedai.
O šiaip fyfų taip pat yra įvairaus lygio.
1 lygis : mažvaikės,tik pradedančios,mano,kad prisidažiusios atrodys vyresnės.Nesvarbu,kad atrodo kvailai.Zinoma normalus,protingas vaikinas į tokias nepasžiūri,tad jos puola,bet kuriam forsui,kuris tik jai mirkteli.
2 lygis : siek tiek vyresnes 15-16 metų. Jau isryškėjusi figura arba ji laikosi dietos,arba neprisižiūri visai.prasiveria liežuvį,bambą,nosį,nusidažo plaukus juodai,peroksidu išdegina arba prisiaugina sruogas.Supranta,kad turi tai,ko nori vaikinai ir žino,kad išskėsdama kojas gali turėti visus "forsus" jai nerūpi tai,ka apie ja mano kiti,svarbu ,kad ji gauna vaikinų dėmesį.
3 lygis tai jau nuo 16 iki 19. Jos jau seniai davusios pusei mokyklos forsu,savo kiemui ir siaip geriems druagams.Jauciasi tobulos.Soliariumas jau nebepadeda,ju oda susiraukšlėjusi ir išdžiuvusi.
apibendrinimui galiu tarti:
VISI SKIRTINGI VISI LYGUS.
ką jos daro,tai jų pasirinkimas,svarbu ,kad negadintų gyvenimo kitiems.
jos nepatirs tos laimės,kurią patirs bet ,kuris kitas.
joms svarbu išvaizda,vaikinai ir jų dėmesys.
ačiū,kad leidote pamiklinti prištus,nepratus rašyti lt raidėmis;D
AČIŪ.
bent jūs permetate akimis mano kvailas mintis ir nusišnekėjimus. o kam kitam klausyt...;D

Fyfa

Apimtys: 69-69-69,nes kitu pozu dar neismoko....
Veidas: svytintis nuo soliariumo
Apranga: Ruzavai ruzavi apatiniai.Tigrinis sijonas,tigrine maikute,panterinis rankinukas ir panteriniai bateliai...
Kalbesena:o taip as seksjukia,ant galvos nesioju kibira,myliu muzika,nes kai einu ir vejas pucia mano kibiras gerai groja,o as dar susneku kokia nesamone ir gaunas idealus miuziklas,aj tiesa mergelikes turiu dvi tigrines maikes parduoti,vienodos,(sokejom tiktu nia?),prie kokiu klasikiniu kelniu,va studijuoju dirbtines sypsenos variaciju dizaina o laisvalaikiu toooosinuos klubuose...Exsyyyt`e dazniausiai su savo myliumuku saldajniuniuku vaikynu...mua mua mua....sexas...kic kic kic...miauuu:***
Autoritetas: Paris Hilton
Gyvenimo Credo: mano skonis sokolado.
vertybes:forsai,litai,bmw,gucci...orbit

Fyfa

'Fyfa' tai merginu stilius, kai pakracius jų makaules gaunasi barskutis. Kaip jas atpazinti? Visai nesunku:
a)IŠVAIZDA
*Jei mergina žiemą vaikšto atstaciusi nuoga išdribusį pilvą.
*O jame dar ir is pigaus plastiko (kaip jos mano sidabro) auskaras spindi.
*Žiemą miniakai ir storos 'kailines' striukytes.
*Jei dar ir salia eina treningai tai mergina fyfa.
*Jei net ir žiemą jos vaikšto su akiniais nuo saulės arba smailiais batukais is gariūnų jos taip pat fyfos
*Jei vasarą mergina su kokiu nors baltu arba roziniu rubų, peroksidiniais plaukais ir batukais su kaukolem ji taip pat fyfa.
*Krc: paletines spalvos, peroksidas, netolygiai isteptas savaiminis idegis, ryskus makiazas, kuris visai nepriciom, smailus batai arba plezines basutes, papuosalai is plastiko (jos teigia jog ten sidabrasxDD), kailiukas, ir zinoma salia einantys treningai...
b)MĄsTYMAS:
*Galvos viduje esancioje masėje duomenų nerasta.

Fyfa

Fyfu yra ivairiu rusiu:
1.Gariunu fyfos.Uzsideda be galo daug makiazo (ir atrodo klaikiai) nusidazo plaukus arba baltai arbai juodai.Rengiasi "padielkom" D&G ,Gucci,Cavali,Versace ir t.t Megsta ant saves deti daug blizguciu (plastmasiniu ir geleziniu ;D)Nagai gali buti ir purvini,bet svarbiausia kuo aukstesni ir smailejantis kablai,bei trumpas sijonas (ne visada prie gero figuros :D) arba ypac aptempti dzinsai.Puiku jei pilvas matosi(ne visada pilvas buna mazas ;D)
2.Fyfos sexxxesytjeas.Joms budingas per daug soliariuminis veidas (kuris sviecia is tolo)ir ryskus makiazas.Megsta parodyti kuo daugiau savo krutines ir uzsidejus itin trumpa sijona ,uzsitempti kuo auksciau stringus kad jei pasilenks matytusi.Dazniausiai be fotoaparato nei is vietos ,savo nuotraukas (kur beveik pusnuoges ir lupytes papustos :D) susideda one.lt ir uzsiraso "Sexytjea.. myliuxsh vjisas sjavo bliondynjeas...didelis pa:**"
3.Sportines fyfos.Dazniausiai blondines.Nesioja labai aptemtus dzinsus ,kedukus ,kokia"nike"striukele ir butinai vaikiska kuprinele.Dazniausiai vaiksto ne po viena ir ju "siautjuliukiukiu"vieta AKRAS.Jos daznai keikiasi ir yra labai"cool" mergyckos .Megsta rukyti.
4.Fyfa-Barbie.Jos save vadina Barbie ir dazniausiai rengiasi roziniai ir megsta visokius roziniu pukuotus daiktus ir t.t.Lankosi soliariume ,bet ne daznai.Viska zino apie mada ir dazniausiai rengiasi gana stilingai ,megsta tokias firmas kaip :MissSixty,Cavali,D&G,Versace,Valentino,Gucci ir t.t tik originalus.Dazniausiai turi maza suniuka(jorksyro terjera) ir ji tamposi po savo vadinamuosius "Shopingus".Teigia kad gyvenimas yra puikus,mokosi dazniausiai normaliai.Daugelis is ju sako "nekencia fyfu,o tik yra Barbies"bet visgi jos fyfos.

Fyfa

Tai tokia pasigailėjimo verta mergina, kuri mano kad atrodo liux, jei prisivare 5kg pudros ir 6kg makiažo. Jos visąlaik sako, kad pasaulis - tai tik mažytis blizgutis, kuriam rūpi tik pupytės tokios kaip jos [ T.y. jos mano kad jos to blizgučio bambos.] O auskarus veriasi į bambas tik tam, kad įrodytų jog pasaulis joms lyg tas auskariukas bamboj [t.y. kad jos svarbesnės už visus].

Fyfa

Fyfa zenitkė – , šis lygis yra įgimtas. Tai senelių, mamų ir tt. palikimas. Aukščiausios prabos moteris. Geriau nesimaišyt po kojomis. Ji gerai žino savo vertę.
Stiprios vietos: deimantai; pažadai; geras seksas.
Silpnos vietos: dėmesio stoka ( tolygu lėtai mirčiai );
Fyfa Fashion – tai tik tam tikrą atranką praėjusios merginos. Zenitkių mokinės. Išbandytos auksu, alkoholiu, seksu. Daug kart gyvenime kritusios. Bet taip įgydamos, savo moteriškumo vertę. Savam ratelį tituluojamos, kaip Kalės. Visiškai neturi savo nuomonės ir yra visiškai priklausomos nuo vadovės (zenitkės). Jas lengva sunaikinti, tačiau šis lygis labai užkrečiamas.
Stiprios vietos: niekada nieko neklausinėja.
Silpnos vietos: niekada nieko neklausinėja.
Fyfa fyfan (iš švedų kalbos fyfan – velnias), tai yra vip persona visam vakare. Niekada negalima jų pamiršti. Visada, pabrėžiu – v i s a d a – reik besąlygiškai paklusti. Tai yra mėlyno kraujo fyfos. Jos dažniausiai yra jau perkopę 50 – 60 metų, bet net ir po 20 plastinių operacijų atrodo lyg 24–ių. Fyfan yra mano uošvienė. Zenitkės jų dešinioji ranka.
Stiprios vietos: gali priverst mylėtis žentą.
Silpnos vietos: tokių nėra.
Fyfa Gariūnai – tai naujokų būrelis, kurios nori būt įšventintos į fifan fashion‘a. Visiškai niekinės asmenybės – lėlės. Kartais atrodo, kad vietoj smegenų pas jas graikiškas riešutas. Miega su tuo, kas uždirba daugiau negu 1000lt per mėnesį arba turi gerus tėvus. Jos tai supranta kaip biznį.
Stiprios vietos: nemirštanti kasta.
Silpnos vietos: įgimtas refleksas skėstis.
Kenai – vyriškos giminės fyfos. Dažniausiai turtingų tėvų vaikeliai. Arba daug pinigų užkalantys marozai.

* visi šie išvardinti tipai, priklauso Soliariumistų ( odos kaitintuvų – soliariumų ) sektai.

Fyfa

Toks padaras tipo man viskas juoda o jei tipo viskas rožinė. Pasitaiko ir protingu :D. O dar labai mėgsta vaikinu piniginės turinį.
Fyfa kaip gyvūnas su juo malonu būt jis gražus visiems, bet brangus jos išlaikymas
ir nelabai naudinga ji. Galima pasakyt, kad ji kaip žaislas. Kuris mėgta tūsintis
ir ryti tavo pinigus. Va tiek apie fyfas
aš gotas ir tokia mano nuomonė.

Fyfa

ne visus fyfos yra blondines jai ka;DDD fyfa gali buty net ryza joms px ant plauk uspalvos...bet vat protas viska isduoda..!!! rimtai. Fyfos pakvaisusios del mados ir del visokiu graziu dalykeliu meiliu pukuotu? Taip. jos kitaip issireiskus BARBIES. turtingu teveliu daznai islepintos mergytes kurios nori princo ant balto zirgo...vat vat.

Fyfa

Tai pasikelusi merga XD kurios gyvenimo tikslas buti lb isdidziai ir madingai rengtis. jos visados laktys i parduotuves ir pirks aptemtus dzinsus, stringus ir t.t. XD ju megstamiausia spalva rozine. ir visados vaiksto su dideliais kabliais, o visos jos nori nepriekaistingos figuros jos tiesiog suserga anoreksija

Fyfa

Fyfų yra kelios grupės
1. [aukščiausia fyfų klasė] gražios panelės prisiziurinčios, madingos, niekada nebus "apšepus", dieną - kuklus makiažas, vakare - kiek ryškesnis, visai nebutini aukštakulniai, jei rūko dažniausiai plonas cigaretes, vaikšto pasitempusios, niekada neišgirsi keiksmažodžio ir niekada nenusispjaus (dazniausiai pasiturinčių tėvų panelės)
2. [pirmoji fyfų klasė] į mokyklą vaikšto dažniausiai tvarkingai, makiažui turi saika, taip pat pasitempus, vaikšto nebutinai madingai, bet taip kaip jai patinka.
3. [antroji fyfų klasė] dažniausias fyfos apibūdinimas: trumpi rubeliai is bazės (nors nieko neturiu prieš tuos kurie apsipirkinėja bazeje, nes taupo pinigus..), smailiakulniai, tinkas ant veiduko, su visais flirtuoja, vaiksto dazniausiai issiskėtusios.. ir manycia ji tik fyfos imitacija..
4. šita klasė negaliu pasakyti, kad yra blogiausia. Jos vaikšto madingai, bet nesakau kad skoningai. Perka pačius brangiausius rūbus ir visai nesvarbu ar jai jie patinka, ar ne. Vaiksčioti su tais pačiais rūbais du kartus iš eilės - yra ne lygis. Naujausi mobiliukai ir naujausios mašinos (jei yra 18 metų) dažniausiai rūko, vartoja narkotikus, "tūsinasi", bet būtinai tik pas turtingus, nes jai bendrauti, su maziau turinčiai pinigų merginai, yra ne lygis taip pat. Daro viskas kas brangu pabreždamos, kad turi nerealiai daug pinigu ir dažniausiai augina jorkus. Žodžiu, laaaabaaaai turtingos ir laaaaabai išlepusios :)

Fyfa

Tuoj paaiskinsiu kaip suprasti ka fyfa sneka...

Kai ji sako "maikute" - tai bus medziagos pluostas, ne didesnis uz 10cm, net tvirtai neuzdengiantis papu.
Kai ji sako "sijonas" - ji turi omeny t1 0.2cm dzinsine skiautele po pilvu(pasilenk, kitaip nesimato).
Kai ji sako "tasyte" akimis neieskokit realios tases rankoje. Geriau paprasykit, kad fyfule pakeltu rankas - gal kazkur pazastyje aptiksite ten istrigusia mini tasyte...
Kai ji sako "pasigrazinsiu ir uz 10min busiu" - siandien fyfos galite nelaukti... Nejaugi manote kad tuos 50kg pudros, 10kg tuso ir dar 80kg ivairiu medziagu ant veido taip lengva uzsikelti?
Jei fyfa sako "mano pupulis" - tai gali buti arba kazkur pazastyje ties rankinuku pasislepes suniukas, arba toks padaras su treningais(geriausiu atveju su dzinsais, bet elgiasi kaip su treningais...).
Kai fyfa sako "parasyk man" ji neduos jums savo nr! Rasykit jai i one.lt! I fyfu karalyste! O ten jau galite rinktis tarp milijonu fyfu kuriu foto prilygsta porno saitui...
Kai fyfa sako "Pakabukas" arba "auskarai" ji turi omeny tokius pigius plasmasiukus, kuriuos pries valanda labai kruopsciai blizgino...
Kai fyfa sako "check me out, babe!"(reta, bet moka anglu) tai dazniausiai reiskia kad ji nori parodyti savo G&D rankine, arba Prada silikona papuose. Deja, ji ir pati turbut nezino kad Gariunai - tai ne Londonas...


Kai fyfa sako "As ne fyfa" - tai jau pats blogiausias atvejis - saves neigimas, su neaiskiomis komplikacijomis...

BEKIT NUO FYFU, NES UZSIKRESIT DEBILIZMU!!!

P.S. Zinokit, kas giria fyfas tera tik A) bernai, kuriem terupi ispist kuo daugiau panu ir b) ta pati nubukusi fyfa be smegenu.

Fyfa

Yra dviejų rūšių fyfos.
1)Tikros fyfos
ir
2)Tiesiog fyfos
Taigi...
1)Tikra fyfa tai mergina, kuri rūpinasi savo išvaizda,prisižiūri. Taip, kai nulūžta nagas galbūt ji ir sako:
-Nulūžo nagas!
Bet taip sako tik todėl, nes prireikė daug darbo, kol pasidarė manikiūrą.
Ji rengiasi madingais, gal būt "D&G" (Dolce%Gabbana) drabužiais, dėvi aukštakulnius.
Fyfos segi auskarus, nešioja grandinėles bei apyrankes, kurios neužgožia jų pačių.
Tikros fyfos draugauja su jas "traukiančiais" vaikinais, t.y. nebutinai forsais.
Tikros fyfos nebūtinai turi būti pasikėlusios merginos "laikančios" save aukščiau už kitus. Jos gali būti draugiškos bei mielos merginos.
2)Tiesiog fyfos tai panelės, kurios tik vadinasi fyfom, joms svarbiausia- būti blondinėm (nors ir dažytom) mėlynos/žydrom (nebūtinai) akim.
Tiesiog fyfoms svarbiausia, kad rūbai būtų rožiniai, gerai, jei yra koks nors angliškas užrašas, kuris jas "paverčia" kietesnėm. (Pvz. Miss, Better of You! I love U baby) ir t.t. Jos dievina blizgučius, rankines, įspaustas pažastyse ir visokiausias kitas nasąmones.
Būtinybė-kabaliuojantys auskarai ir galbūt metro ilgio karoliai.
Šioms panelėms patinka TIK forsai, tai lyg jų įvaizdžio dalis.
Ši "rūšis" tai tik paskėlusios bei nemandagios būtybės.
Ačiū, kad išklausėte!

Fyfa

Makiažas :

Fyfą lengviausia "pagauti" štai tokiu būdu : duok jai pasidažyti savo lūpų blizgesiu, būtinai turi būti pilna tūbelė ir po to žiūrėk : jeigu mergyčka tokią primityvią špakliavimosi priemonę tepasi minimum 2 mimutes, pusė tūbelės suvaryta o baigus lūpas dengia 5 mm blizgesio sluoksnis, iškart gali rėžti tam žmogui į akis : FYYYFA!!!.

Taigi fyfos kasdien sunaudoja nemažiau kaip 1 lūpų blizgesio tūbelę, pusę blakstienų tušo tūbelės ir apie 2 indelius pudros. Dėl tokio mega gigantiško chemikalų kiekio ant veido fyfos jau nuo kokių 20 metų turi kovoti su raukšlėmis, ką jos entuziastingai ir daro. Beje, pats fyfos veidas irgi atrodo kaip 5 metais senesnism, pro špaklių sunkiai prasiskverbia veido mimika, tad fyfų fizionomija visada atrodo buka.

Apie fyfų nagus nėr ką daug šnekėt - joms didžiausia gėda būt su trumpesniais negu colio ilgio nagais.

Apranga :

Tikriausiai nei vienos tikros fyfos nėra suvažinėjęsw automobilis, nes tiek blizgučių ant jos drabužių pasitarnauja ne blogiau nei kokybiški atšvaitai. Taigi fyfos yra ryškiai matomos net juodžiausią naktį, jei ant jų krinta švieselė. Jų nesupainiosi su nieko. Būdingiausia spalva, be abejonės, ružava. Be ružavos nei žingsnio. Taip pat vyrauja ryškiai raudona, balta, violetinė ir kitos. Mėgstamiausi skudurai - odinės striukės iki bambos, kelnės, siaurumu nenusileidžiančios Victorios Beckham džinsam ir panašūs dalykėliai.

Atkreipkite dėmesį, kad neesate matę žemo ūgio fyfų. Taip yra dėl 7-10 cm aukštakulnių ir platformų. Jaučiu fyfos ne vieną valandą sugaišta kol išmoksta padoriai vaikščiot su tokiais mini-kojūkais.

Charakteris : Fyfų bendravimas ir pokalbio temos yra unikalūs. Jos gali praleisti 2 valandas vesdamos supermokslin diskusiją apie tai, kiek ir kokių veikliųkų medžiagų yra tokios ir anokios firmos rankų kreme. Deja, čia jų išsilavinimas ir baigiasi. Fyfoms neįdomu niekas, kas nesusiję su grožiu, mada, dieta ir vaikinais. Fyfų smegenėlės yra gana primityvios ir tiesiog mistiškos, mat jos lyg užprogramuotos sugeba per keletą minučių apsirėdyt ultra-seksualia suknele su 150 atskirų raištelių, sagų, karoliukų ir segtukų, bet joms baisiausias gyvenimo košmaras yra ant rankos užtiškęs urvo lašelis.

Fyfa

apranga: miniakas, ilgi aukstakulniai, maikute auksciau bambos, stringai (butina kad islystu is miniako arba kelniu), kelnes (jei be miniako) tj dzindai pazemintu liemeniu...
snukelis: tona pudros, 1km (gali buti ir daugaiu bet tik ne maziau) blakstienos, 1cm i auksti apibreztos akys, ir tona lupu dazu...
plaukai: dazniausej peroksidinej (kartais balti) dazniausej plauku spalva buna nenaturali ir retkarciais isisega i plaukus rozinius pukelius...
kunas: silikoninej papaj (na kas isgali kitos vatos prisivaro), siknos karipimas ir jos isrietimas.
rasyba: normalus zmogus parasytu pvz tajp: 'ir vel toks sunkus rytas' fyfa rasytu tajp: 'ir weal tox sunkuz rytaz'...
vaikinaj: forsai na buna kartais ir banglai bet lbj lbj retaj...
mylimiausia spalva: rozine arba kitajp rozhinea..:D
dazniausej buna ispisamos (zinoma forsu arba kokiu girtuokliu...;)

Fyfa

goto priešingybė, mėgsta ryskias spalvas

Fyfa

Fyfos-gyvenimo budas ir saldi isvaizda.Nesutinku su fraze jog jei panele fyfacka ji yra kvaila aisku isimciu buna.
dazniausiai rengiasi:spilkiniai batyciai(kaip fyfos sako),smailekai,kartais prie savo zemintu liemeniu ar sijono vos dengiancio uzpakaliuka priderina baltus kedukus,maikutes iki bambos kad matytusi auskaras bamboje taip pat maikutes su uzrasais kaip " sexy baby" "i`m hot" ir t.t. taip pat fyfu dievinami trumpi megztukai ir striukytes.Rankines kuo "ydomesnes" dazniausiu fyfos ju turi po desimtis ,bazikeje arba turguje uzsiperka papigiai ir derina prie savo derinuku.Kuo didesnes fyfu rinkes tuo jos "geresnes" o jei rinkes gryno sidabro..retai cia taip.. isvis fyfyos papuosalus dedasi visus vienu kartu ,nesvarbu kad nesuderinta svarbu viskas su ja.Taip pat jos neapsieina nuo padisofkiniu d&g versace gucci apdaru kuriu po 20 lituku nusiperka bazeje.Taip pat fyfos nesioja kuop ryskesny ir sexualesny apatiny trikotaza.Taip pat jei labai grazus stringai su kokiu blink blink sagtele ant juostos tai reta krui ju neissitraukia is kelniu pazemintu liemeniu.Taip pat fyfos nevengia geros dozes makijazo.Dauguma fyfu naudoja "laaaaabai kokybiska" pudra is juk geriausios firmos pasaulyje AVON ,visada ima kuo labaiau oradzine ,visa kita kas dedama ant snukio yra nejaucama saiko vis atrodo kad mazai visko ir mazai.fyfu vaikinai dazniausiai buna tie vaikinai raumenu kalnai is kokio suknisto klubo,kartais pasitaiko hip hoperiu vaikinu kurie jauciasi kaip nigeriai ir privalo tureti salia saves "karsta pupyte-hot chik".Jos dievina klubine muzika,taip pat 69 danguje ir NL dainas "blemba kaip sita daina gerai veza ,reikes pas xxx nusinest y tusofke" ,taipo pat jos nevengia rusiskos muzikos.Kvailiausias fyfu bruozas kai jos ima klabeti kaip mazos mergaites,ir yra labai gaila kad kai kuriems vaikinams patinka kai jos taip kalba nes tada jie prie ju jauciasi stipresni ir pries bet ka galintys apginti savo "mazute".

Fyfa

fyfos didziausia sukurta diewo klaida kurios diena nakti arba lankosi one.lt arba eina i sin kluba apsipirkineja gariunu turguje nu jai buna ispardawimas uzeina ir i akropoli D&G,armani.gucci firminio rubo ne wieno neturi nebent jis butu pirktas gariunu turguje...draugauja tik su forsiukais kurie devi dazniausiai nike rubelius...stengiasi kad ju one.lt forumiukas butu kuo didesnis ir po foto komentarais butinai turi buti zodziai sexjus,luwjukjas,sawle,mazjukhas...

Fyfa

Fyfa - tai mergina, kuri mėgsta:
○ rožine spalva
○ aukštakulnius
○ blizgučius
○ mini sijonukus
○ blondiniškus plaukus
○ išsidažyti, prisitepti 5 sluoksnius špakliaus
○ kuri turi pilna bliuskučiu su didele iškirpte, pro kuria matoma krūtinė

Fyfa

mergina,pasikelusi,issidaziusi,daznaj rengiasi isaukiantciais drabuziais

Fyfa

Jau anksciau isverstas zodis, kuris sifruojasi kaip Finery Yaffle Fu*ked Anal. Liet. - Puosniai apsirenges zaliasis genys gyvenime turejes lytines sueities analiniu budu.

Fyfa

tai tokai labai pasikelusi pamava

Fyfa

tai tokia panu rusis kurios ysivaizduoja kad visa pasauly lako po padu. ir dazniausiai viesoi vietoi atrodo kaip prostitutes.

Fyfa

Pamaiva, viska padarytu del grozio.

Fyfa

Fyfa yra ziauri rozines spalvos manieke,ypac play boy gerbejos,jos nesioja ytin turumpus sijonus ir slyksciai bijo issimurzinti, jos yra forsu numyletines..kartais kai nori paerzinti [EmO]....<3..
isirisa kaspinelius y plaukus ir je gali styroti tik 2 val. nesa jos bijo kad forsai ju nepalaikytu emo,,,
Dazniausiai jos nezioja rozinius rankinukus su pukeliais ir nesioja itin aukstus aukstakulnius taigi...

Fyfa

Stilius kur daugiausia maunama rūžava spalva... O , "fyfas" daugiausia įsimyli forsai-faršai kaip vadina kito stiliaus žmones.... "fyfų" labiausiai nekenčia "Emo"

Fyfa

Fyfa - pamaiviškas žmogas, kuriam be blizgučių, špakliaus ir turtingų vyrų nieko nėra. plonos kaip anoreksikės, o plaukai - grynas peroksidas. Visiškos emo priešingybės. labai patinka forsai

Fyfa

Paprasčiausi fyfos atpažinimo požymiai:
- Blizgučiai
- Nesuderinta apranga arba nesuderintos spalvos (pvz.: Kelnės nenormaliai primenančios treningines ir aukštakulniai bateliai).
- Nepritaikyta orams apranga atspindinti fyfos kvailumą (pvz.: Nors žiema ir šalta, fyfa visteik vaikščios su atidengiančiais bambą drabužiais arba mini sijonėliais).
- Didžiulis noras dažytis, leisti pinigus etc... (dažnai fyfos būna peroksidinės blondinės ir vaikšto į soliariumus, nuo kurių oda tampa oranžinė).
- Dažniausiai vrotojamos spalvos: Rožinė, ryškiai violetinė, geltona, auksinė.
Yra ir labai bjaurių fyfų kurios be visų šitų požymių turi ir dar kelis:

- Nuolat vartojami keiksmažodžiai.
- Netolerancija ir noras muši(s).

Fyfa

Tai intelekto nepaliestos moteriškės/ panelės, reguliariai besilankančios soliariumuose, grožio salonuose, firminėse batų ir drabužių parduotuvėse ir panašiose įstaigose. Jos visada seka madą ir pateikia "madingus" daiktus, naudoja šviesių spalvų makiažo tokį kiekį po kurio pradinis ir galutinis variantas labai skiriasi. Avinti ir besirengianti "madingais" drabužiais, kurie ryškina kūno formas, besidominti naujomis madomis, grožio priemonėmis, brangiais interjero dalykais, populiarių žmonių gyvenimais ir masės komerciniais įvykiais....

Fyfa

Fyfa yra tipas merginų,kurios:
išvaizda-trumpi sijonukai, palaidinės per kurias persišviečia liemenelės, aukštakulniai, šių metų mada-milžiniški akiniai nuo saulės,su kuriais fyfos atrodo kaip varlės. Apatiniai-visada tik stringai. Ypatingai rožiniai ar raudoni. Ne pas reta silikoninė krūtinė,lūpos ar išlyginta nosytė. Soliariumų maniakės. O jei neturi lt įsitepa pudra. Charakterio bruožai-pasikėlusios,pamaivos, primeta gražias. Pramogos-tūsai, plotai, vaikinai, akropolis! Dar šis tas-Nevalgo kiaušinių,nes yra perdozavusios baltymų iš savo vaikinų. Nešioje, jei iš vis nešioja juodas pėdkelnes,ir šiaip beveik nesiskiria nuo stoties merginų.

Fyfa

Tai dazniausiai moteriskos lyties atstove kuri negali gyventi be pudros ir soliarimu. Didziausios pamaivos ir rozines kulturos atstoves.

Fyfa

Menku smegeneliu zmogus klausantis 69 Danguje, Christina Agiulera ar kokia ji ir panasiai. Mananti, kad Rockas yra didziausia blogybe pasaulyje, bei labai "ginancios" save. Prisigalvoja, tokiu veisliu kaip dumb blondine ir panasiai. Siaip panasios i vistas (elgesiu) nes visa laika vaiksto issirietusios arba siaip tipo gundancios :D

Fyfa

fyfa- dazniausiai kilusi is neturtingos seimos mergina, kuriai visas pasaulis turi but po kojom. dazniausiai bando isryskinti figura, bet daugelis mano kad fyfos duros.
Taipogi fyfu vaikinai dazniausiai buna forsai,turbut todel, kad jie pavoge is vaiku telefonus gali padovanot JOMS.
vnz.: esme ta kad fyfos durnos bobos kurioms pasaulis turi but po kojom.

Fyfa

Fyfa- savitas merginų stilius. Be išimčių daug gražesnis už daugumą Emo, gočių, etc..
1, Žinoma yra visiškai kvailų fyfų kurioms rūpi tik kaip jos atrodys kai išeis į gatvę. Rūpi tik klubai ir kiekvieną savaitę vis naujas rūbas. Žinoma neapsieinama be pliotkų ir pavydo.
2, Tikroji dauguma fyfų tik rengiasi fyfiškai, bet yra visiškos fyfos autoportreto priešingybės. Jos būna intelektualios, turinčios gerą humoro jausmą, nepriekaištingą figūrą bei proporcingą veidą. Besirūpinančios savo išvaizda, bei kitų nuomone grindžiama apie jas.
Dažnai visokios gotės, banglės ir kitos „ne fyfos“ pradeda apkalbinėti, būtent taip kaip daro 1-oji fyfų rūšis. Pamačiusios blondiniškus plaukus ar aukštakulnius plaka liežuviais.
Taigi prisikaičiau iki gyvo kaulo stumimo ant fyfų. Ir galite pripažinti nėra tokios gotės kuri pralenktų gražia bei intelektualią fyfą.
P.S. Nevisoms fyfoms patinka forsai..
Kas norit pasiginčyt ar šiaip padiskutuoti šia tema mano skype lordi013

Fyfa

fyfa-miniakas arba APTEMpTOS kelnės,aukštakulniai,nuogas pilvas,auskaras bamboje,pasitaiko nosyje,peroksidiniai plaukai,nesuderintos spalvos, mėgsta ružavą,a la leopardo kailis,kailiukai(ir dirbtiniai),blizgučiai,sutikt galima turguj,soliariume..nereta dievina paris hilton..
neišprususios,apie makiažą patylėsiu..

Fyfa

kekše su kablajs, 5 kg špakliaus, dar sunkesniais uz špakliu papais ir peroksidiniais plaukais.

Fyfa

Fyfos dažniausiai būna painiojamos su blondinėmis. Daugelis fyfų, turi normalias smegenis, yra intelektualios, bet 'pikti liežuviai' jas taip sakant 'nuplaka'. Apranga nebūtinai rožine - jos išsireiškia taip kaip joms patinka. Taip pat fyfomis vadinamos merginos, kurios pasisekė būti gražiomis, jos turi savo stilių, ir atsargiau renkasi draugus.
Yra kita grupė - fyfos kurios mano, kad yra fyfos. Apranga - tik rožine, kartais įterpiama balta. Soliariumas - viskas. Stringiukai lendantys iš kelnių - viskas. Makiažas - viskas.
jei į antrarūšes fyfas koks vaikinukas akį užmeta - jos mano, kad yra nerealiausios mokyklos merginos. Į kitus ima žvelgti iš aukšto, vadina mažvaikiais.

Fyfa

Ką mes vadiname fyfomis ? Jei mergina save prisižiūri, vaikšto tvarkingai apsirengusi ir yra mandagi, protinga, bei išsilavinusi, nesivelia į visokias muštynes ar panašiai, ji tiesiog normali mergina. Bet jei ant panos yra tona pudros, kilogramas tušo, begalė blizgučių ir panašiai, tai tikrai nėra normalu. Yra "fyfų", kurios vaikšto po kelias ir su "forsais", kabinėjasi prie jaunesnių ir grasina sumušti. Mergina parodo savo lygį, kai kabinėjasi prie mažamečių. Matyti, kai eina vaikai ir pamato priešais rėkiančius, šaukiančius ir kažką mosuojančius vyresniuosius, lenkia juos iš tolo. Špaklinėms panelytėms, kurios nesupranta, ką jaučia vaikai, kad jie jų vengia darosi iš to malonumą, bei jaučiasi tokios tvirtos, suaugusios ir galingos. Patarimas fyfoms : turėkite savo stilių, bet nemenkinkit ir nežeminkit kitų, tuomet nei blogo žodžio apie save negirdėsite. ;}

Fyfa

Labai maivantis padarelis..

Fyfa

Prie visų čia esančių aprašymų norėčiau pridėti kad yra dvi fifų rūšys: biškį juokingos, linksmos, blizgančios ir kvailos besikeikiančios marozės.

Fyfa

1) Žinanti savo vertę,protinga,stilinga,labai prisižiūrinti panelė su kuria malonu bendrauti
2) Pasikėlusi,tuščiagalvė,mananti,kad "tik" fyfos yra žmonės ir besityčiojanti iš kitaip atrodančių ar manančių

Fyfa

F= Fotkese
Y= Ypatingai
F= Faina
A= Apsinuoginusi

Fyfa

Fyfa - tai mergaite, mergina, panele, kuriai rupi jos ideali isvaizda, gera figura , grazus bateliai, rubeliai ir kiti dalykeliai ji tiesiog yra rupestinga nes jei jos yvaizdis svarbiausias.

Fyfa

tai yra pats normaliausias stilius iš visų. einanti fyfa tarsi blizga, visa tobula. Fyfos drabužiuose dominuoja graži rožinė spalva.

Fyfa

Mergina, besinaudojanti savo isvaizda ir gudrumu tam, kad pasiektu uzsibrezta tiksla. Nebijo paflirtuoti, atvirai reiksti jausmus, rengtis drabuziais pabrezianciais grazia figura ir darytis grozi paryskinanti makiaza. Idegusi, prisiziurinti, visada su puikiu manikiuru ir pedikiuru bei sukuosena. Labai vertinanti draugyste su i save panasiomis merginomis, taciau toleruojanti ir kitu subkulturu zmones. Neretai fyfos klausosi Britney Spears, Paris Hilton, Beyonce Knowles, Pussycat Dolls, Christinos Aguileros, JLo ir panasaus stiliaus atlikeju.
Demesio! Tos merginos su vistos smegenelemis ir nutriususiais peroksidiniais plaukais, vaikisku kalbejimo iprociu su firminiais zodeliais: kaka, fuu, leedas ir t.t. bei nenaturaliu ir prie plauku nesiderinanciu soliariuminiu idegiu su tikromis fyfomis nieko bendro neturi ir tik daro joms geda. Pastaruoju metu si atsaka kuria galima butu ivardinti kaip dumb blondies netgi labiau paplitusi nei tikrosios fyfos. Beje, tikra fyfa dauguma atveju nebutinai blondine ir nebutinai nuolatos kramtanti guma ir nebutinai kiekviename zodyje vietoje s tarianti zzzzzzz. Tikrosios fyfos - Paris Hilton, Pussycat dolls merginos, 69 danguje merginos. Dumb blondies - Yva, Mango ir panasus meslas.

Fyfa

gyvenimu besidziaugianti, savimi pasitikinti, aplinkoje puikiai besiorientuojanti panele, kuriai forsai visiskai neatrodo patrauklus. Nei banglai. Nei skinheadai. Jai patinka tie, kurie skaito tas pacias knygas, kaip ji, tie, kurie isverda kavos su pienu ir tie, kurie turi mielas akis.

Fyfa

Visu pirma yra labai graziu ir mielu mergaiciu kurios jusu atzvilgiu vadinamos fyfomis :) na gal jos fyfos, bet tikrosios fyfos tikrai nenesioja padielkiu tokiu kaip D&G, Gucci, Versace is gariunu :) proto tikroms fyfoms tikrai uztenka ir gerokai pralenkia dumb blondes.. ne visos kvaisos sugeba graziai dazytis, rinktis dazus.. vaikinus kiekviena renkasi pagal savo poreikius, randant bendra kompromisa :) aisku nemanau, kad fyfos draugauja su gotais ar emo, bet tai tikrai nereiskia, kad jos netoleruoja siu subkulturu :) tiesiog reikia atsizvelgti i fyfos vidu, o ne i bendra visuomenes nuomone apie grazias merginas :) gal tai tiesiog pavydas.. kad vaikinai ziuri mieliau i fyfas nei i kazkokias EMO xD

Fyfa

Man jos nieko blogo nedaroo.o :} Mielos , grazios , rupinasi visada savimi ;}*~

Fyfa

fyfos grazios, grakscios ir moteriskos . jos demonstuoja grozybes! jos spindi! nekalbu apie visas, yra ir isimciu! tie kurie pavydi- tegul savo komentarus pasilaiko sau! nereik varyt! duodu 100%, kad tas kuris (-i) raso ne neismano apie mada, grozi ir kt dalykus, kurie vercia is koto!

Fyfa

Fyfa - mergajte, panele, moteris, kuriaj Dievas nepagajlejo grozio. Nerejkia pavydeti graziom ,prisiziurinciom panelem. Dazniausiai ant fyfu "varo" zmones kurie ,kad ir kaip noretu buti tokie patys negali. Nes jiems yra pagajletas grozis, manieros, elgiasys. Visokiu zmoniu turi buti siam pasauly.

Fyfa

Grazios, svelnios, mielos, draugiskos paneles ;)

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.