Kas yra Haris Poteris?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Haris Poteris`?


Haris Poteris

Toks akiniuotas bičas su burtų lazdele. Taip pat pavadintos knygos herojus.
Hariu Poteriu dažnai vadinamas akiniuotas žmogus.

Haris Poteris

Haris Poteris yra magas,knygu ir filmu herojus.

Haris Poteris

Tai yra knygų ir pagal jas sukurtų filmų herojus. Haris Poteris - viena garsiausių knygų pasaulyje. Jį parašė britų rašytoja, jai tiksliau net septynias knygas. Knygose rašoma apie jo nuotikius, apie jo geriausius draugus Ronį ir Hermijoną, apie Burtų mokykla Hogvarstą, apie tos knygos garsius burtinininkus (Dumbuldorą, Voldermortą arba Tas kurio nevalia minėti ir žinoma apie Harį Poterį)... Keli faktai (kam įdomu išvis tas Haris Poteris): (pastaba: daugelis faktų yra parašyti, kas knygose nebuvo paminėta, bet autorės paskelbta)
1. Kai jam sueina vienuolika, jis gauna laišką iš Hogvarco, ir sužino, kad jo tėvai mirė ne avarijoje, o buvo nužudyti tamsos valdovo Voldermorto kerais AVADA KEDAVRA
2. Mokykloje jis mokosi tik šešis metus, tik vienintelė Hermiona grįžta pabaigti (po Voldermorto mirimo)
3. Dumbuldoras, kuris miršta šeštoje dalyje, jam ir jo draugams paveda surasti ir sunaikinti Horokrusus (horukrusas tai šioje knygoje išgalvotas daiktas, kuriame galima paslėpti atplėštą sielos dalį, norint atplėšti sielą, reikia ką nors nužudyti. Horokrusas gali būti bet koks daiktas)
4. Haris Poteris tampa auroru (tai galima sakyti magijos pasauluje kaip apsauginio darbas) ir susituokia su Džine. Jie susilaukia 3 vaikų: Džeimso, Lilės ir Albo Savero
5. Kam įdomu Sneipas buvo gerietis, vaikystėje jis buvo įsimylėjas Lilę Ivans (Hario Poterio motiną) ir norėjo padėti Dumbuldorui apsaugoti jos sūnų. Jis miršta septintoje daluje pasmaugtas Voldermorto gyvatės Nadžinės.

Haris Poteris

televizijos ir knygu herojus,magas su burtu lazdele.
knygu herojus kury vaikai pamego.
televizijoje isleistu filmu herojus.
ypac megiamas amerikieciu ir britu.

Haris Poteris

Puiki brites parasyta knyga apie berniuka burtininka. Ji moko drasos, parodo, kaip svarbu tureti tikru draugu, ir dar daugiau puikiu pamokymu, kuriu nevardinsiu :) Daug zmoniu lygina ja su Twish...Twilight, bet, atsizvelgiant i fakta, kad vienintelis pastarosios moralas yra neturint vaikino sokti nuo uolos, nera ka lyginti.

Haris Poteris

Hariu poteriu gailima vadint, izeist akiniuota zmogu :)

Haris Poteris

1.Popsinės literatūros veikėjas, sukurtas britės. Knygose logikos beveik nėra, kaip ir jokio paaiškinimo kaip ta magija atsirado. Visi veikėjai mosuoja pagaliukais ir šūkalioja pseudolotyniškas nesąmones.
2. Žmogus nešiojantis apvalius akinius

Haris Poteris

toks apsineses bicas kuriam vaidenasi balti arkliai,
jis toks apsineses kad nebezino nei kas jo tewai, nei kur gyvena, nei kur buvo nuvirtes nes paskui pamato kad randu turi:D

Haris Poteris

visu moksliuku skaitomiausia kniga

Haris Poteris

Tai yra gejus vaidinantis filme

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.