Kas yra Moksliukas?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Moksliukas`?


Moksliukas

Moksliukai dazniausiai buna pirmunais, bet nebutinai. Pirmunu gali buti bet koks gerai besimokantis zmogus, o moksliukai tai zmones kuriems pirmoj wietoj yra mokslai ir jie is wisu jegu stengiasi del kuo geresniu pazymiu. Jie neturi daug draugu, panos ar waikino, newaiksto i tusus, nes yra uzsieme mokymusi.

Moksliukas

Iš tikro, tai netiesa, kad moksliukas, tai žmogus atsiribojęs, nuo viso aplinkinio pasaulio. Kai kurie moksliukai labai "faini" žmonės. Ar "fainas" žmogus turi būti atsilikėlis arba prastai, vidutiniškai besimokantis vaikas-mokinys. Nesąmonė. Kai kurie, moksliukai neįdomūs, bet tikrai ne visi. Ir tas kuris sako, kad visi, nusišneka ir nieko nesupranta. Aš irgi ne esu moksliukė, tiesą sakant mano pažymių vidurkis 8. Bet nemanau, kad tai labai geras pažimys. Žinoma ir ne geriausias. Aš pažįstu daug moksliukų, ar bent jau gerai besimokančių žmonių. Ir kai kurie jų labai įdomūs ir visai nenuobodūs.
Mano nuomone (žinoma kiek žmonių, tiek nuomonių) žodžio moksliukas reikšmė, tokia:
Moksliukas- Labai gerai besimokantis mokinys, besidomiantis įvairiais dalykais.

Moksliukas

Moksliukas - kai gerai mokosi.

Moksliukas

tai zmones kurie ziaurei gerai mokinasi.nemoka juokaut.bega juokingai.yra ziaurei silpni. mokoso beweik wien tik 10 arba A+ bando pasutrint su koke merga pasekmes:gauna i snuky arba apsijuokia. mano patarimas nebuk moksliuku bet gerai mokykis buk banglu ;) patikekit amnim;)

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Dropbox
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.
Avast Free Antivirus