Kas yra Virusas Sandra.?. Barbarizmai bei įvairių žodžių paaiškinimai

Kas yra `Virusas Sandra.`?


Virusas Sandra.

Skype“ kompanija yra pateikusi informaciją, kaip sukurti su „Skype“ suderinamas programas. Deja, tuo nusprendė pasinaudoti ir programinių kenkėjų autoriai. Iš pažįstamo „Skype“ abonento gauta žinutė apie Sandros nuotrauką papai.ru svetainėje yra naujas lietuviškas internetinis kirminas.

Programinis kenkėjas platinamas „Windows“ ekrano užsklandos pavidalu. Vartotojui spragtelėjus „Skype“ žinutėje pateikiamą „sandra.jpg“ nuorodą, interneto naršyklė peradresuojama į pasidulkinam.com svetainę, siūlančią atsisiųsti „sandra.scr“ ekrano užsklandos failą. Šis failas ir yra tikrasis interneto kirminas.

Sužadinus kenkėją, jis automatiškai blokuoja prieigą prie „Skype“ programos ir visiems vartotojo pažįstamiems išsiuntinėja tokio pobūdžio pranešimą:

Be to, į vartotojo kompiuterį šis kenkėjas prisiunčia daug įvairiausių šnipinėjimo ir „Trojos arklio“ tipo programų. Šios programos vėliau greičiausiai būtų pasitelktos kompiuteriui užvaldyti ir panaudoti įsilaužėlio poreikiams.

Pornografija yra vienas populiariausių būdų įdiegti kenkėją vartotojo kompiuteryje. Kitas populiarus būdas - melagingos saugumo spragų pataisos ir pranešimai apie naujus virusus elektroniniu paštu. Programinės įrangos kompanijos neturi galimybių sužinoti kiekvieno jų gaminių vartotojo elektroninio pašto adreso, o absoliuti dauguma grandininių laiškų (persiųsk šį laišką visiems savo pažįstamiems) yra tiesiog nevykęs piktas pokštas lengvatikiams apie galimą grėsmę.

Panašus žodžiai

Suradai naują žodį ar frazę?
Pasidalink su visais
Perspėjimas: žodyne gali pasitaikyti nepadorių žodžių ar vertimų su daug keiksmažodžių.